برگزاری نخستین مجمع عمومی شورای ائتلاف استان کرمان

نخستین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان ۱۴ تیرماه سال جاری برگزار می شود.

سرویس استان‌های شانا - حجت‌الاسلام مهدی عرب‌پور عصر امروز دوشنبه ۲۲ خردادماه جاری در نشست شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان با اشاره به برگزاری مجمع عمومی شورای ائتلاف شهرستان کرمان اظهار داشت: از برگزار کنندگان مجمع عمومی شهرستان کرمان قدردانی می کنم که جلسه ای با شکوه را ساماندهی کردند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان گفت: باید ضمن هماهنگی با تهران دبیران استانی احزاب و تشکل های عضو این شورا معرفی و در استان فعال تر عمل کنند.

وی بیان داشت: در کارهای تشکیلاتی ضمن سعه صدر باید رودربایستی را کنار گذاشت و در چارچوب دستورالعمل ها فعالیت کرد و در صورت لزوم هیئت موسس شهرستان ترمیم شود.

عرب پور با بیان اینکه ما معتقد به وحدت و تکریم هستیم، خاطرنشان کرد: باید انتقادات و صحبت های اعضا شورا در شهرستان ها را پذیرا باشیم و در محدوده مقررات تلاش های لازم را انجام دهیم.

برگزاری نخستین مجمع عمومی شورای ائتلاف استان کرمان

برگزاری انتخابات شورای ائتلاف در شهرستان ها طی ۱۰ روز آینده

دکتر سید حسین صابری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان در این نشست اظهار داشت: در سفر به برخی شهرستان های استان به همراه معاونت امور شهرستان ها ضمن برگزاری جلسه با هیئت های موسس نسبت به برگزاری هرچه سریع تر شورای ائتلاف در این شهرستان ها تاکید شد.

وی بیان کرد: شورای ائتلاف در ۲۰ شهرستان تشکیل شده و در چند شهرستان باقیمانده طی ۱۰ روز آینده انتخابات شورای ائتلاف برگزار می شود.

صابری بیان داشت: برای شرکت در انتخابات مجمع عمومی استان بر طبق دستورالعمل باید از هر شهرستان ۵ نفر در مجمع عمومی حضور داشته باشند که شامل ۲ نفر از هیئت موسس ۳ نفر از اعضای شورا که حتما یک جوان و یک نفر از بانوان باشد.

در این نشست مصوب شد، مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان به منظور انتخاب اعضای شورای استان در روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه سال جاری در مرکز استان تشکیل شود.

کد خبر 1090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha