بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت هفته بسیج

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد و در آن به جایگاه شهدای امنیت و خانواده آنان در انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش شانا، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت هفته بسیج مستضعفان بیانیه‌ای را منتشر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیجی‌بودن فرهنگ مجاهدان گمنام است. فرهنگ مجاهدان بی‌توقع و خطرپذیری است، نترسیدن است، خدمتگزاری است برای همه، برای کشور، از خود برای دیگران مایه گذاشتن است. (امام خامنه ای)

ریشه حیات طیبه بسیج به قدمت مجاهدت های انبیاء الهی و رسولان نور و ولایت حقه ائمه اطهار  در مسیر تحقق دیانت و عدالت علوی است.

بسیجی در فرهنگ انقلاب اسلامی استمرار همان فرهنگ جهادی دیندارانی است که حول کلمه الله توحیدی جز حق ندیدند و نطلبیدند. فرهنگ بسیجیان عصر امام خمینی و خلف صالح ایشان، آگاهی از اقتضائات زمانه جمهوری اسلامی و معرفت گرایی زمینه های تعجیل در ظهور حضرت حجه عج است.

هفته بسیج فرصت مناسبی برای نگاه دوباره به عظمت ظهور یدالله واحده مومنان در قامت بسیجیان خمینی و خامنه ای است.

بسیج ظهور همان قدرت الهی است که در استقامت طلبه شهید در برابر ظلم سیاه دلانی است که به قیمت جانش حاضر نشد به قدر کلماتی مقام ولایت را هتک حرمتی کند.

رهبر انقلاب سخنان در دیدار اخیر با بسیجیان ضمن تاکید بر نقش بی بدیل بسیج در عرصه های مختلف و بالاخص در از جان گذشتی و ایثار آنان در فتنه ترکیبی اخیر و هشدار نسبت به نفوذ و فساد افراد ناباب ضرورت غافلگیر نشدن بسیجیان در وقایع و طوفان حوادث را متذکر شدند.

از این رو به نظر می رسد تمرکز بر بسیج و شکوفایی استعدادها و ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی این نهاد مقدس و آفت زدایی از رویکردها و نابابی ها در این موضوع باید با طرح ریزی استراتژیک و هدف مند، در کانون اراده ملی برای رستگاری جمهوری اسلامی قرار گیرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان آذربایجان شرقی ضمن بزرگداشت هفته بسیج و با گرامیداشت شهدای اخیر حافظان امنیت با صدای رسا و آگاهانه، نسبت به مطالبات رهبری لبیک گفته و در جهت تحقق مطالبات رهبر انقلاب از جامعه بسیجیان اعلام آمادگی مینماید و از همه دلسوزان نظام برای اعتلای آرمان های جمهوری بسیجیان مسلمان مطالبه معونت و معیت دارد.

کد خبر 11

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha