اعتراض معاون استان‌های شانا به تیتری از روزنامه دنیای اقتصاد

نورالدین قدیمی با اشاره به تیتری از روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: ژنرال آمریکایی نمی‌تواند کوچکترین اشاره‌ای به تهدید علیه ایران انجام دهد اما روزنامه دنیای اقتصاد این کار را با بودجه دولتی انجام می‌دهد.

به گزارش شانا، نورالدین قدیمی، معاون استان‌های شورای ائتلاف، در کانال شخصی خود در پیام‌رسان ایتا در واکنش به تیتری از روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «کاری را که ژنرال آمریکایی نمی‌تواند انجام دهد روزنامه دنیای اقتصاد با بودجه دولتی انجام می‌دهد.» او در شرح مطلب خود آورده است:  آمریکا و رژیم صهیونسیتی هر روزه پروژه‌های متعدد موفق یا ناموفقی را اجرا می‌کنند که اکثر رسانه‌های غربی مثل سابق توجهی به آنها ندارند ولی برخی از رسانه‌های داخلی که علاقه زیادی بر ادامه فشار آمریکا علیه ایران دارند، تلاش می‌کنند که با برجسته سازی برخی خبرهای تهدید آمیز از دیدارهای مشترک آمریکا و اسرائیل، ملت ایران را نگران کنند.

قدیمی توضیح داده است: روزنامه دنیای اقتصاد که همواره می‌کوشد اخبار ناامید کننده‌ای را از ایران منتشر کند، مطلبی  را اینگونه تیتر زده است: «اسکورت بمب افکن‌های آمریکایی توسط جنگنده‌های اسرائیل/ پیام هشدارآمیز به ایران صادر شد»  اما در متن خبر به نقل از  ژنرال الکس گرینکویچ، فرمانده نیروی هوایی آمریکا در فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) به طور مشخص به ایران یا هیچ دشمن دیگری اشاره نشده است.

معاون استان‌های شانا همچنین نوشته است: در این میان، روزنامه دنیای اقتصاد با برجسته کردن اخبار روزنامه عبری زبان «اورشلیم پست» اهداف خود برای ایجاد هراس از یک رزمایش تکراری و بی‌اثر را بومی‌سازی می‌کند و پیام هشدار به ایران را صادر می کند. جالب است که ژنرال آمریکایی نمی‌تواند کوچکترین اشاره‌ای به تهدید این رزمایش گمنام علیه ایران انجام دهد اما روزنامه دنیای اقتصاد این کار را با بودجه وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.

قدیمی در پایان آورده است: از دولت انقلابی انتظار می‌رود که توجه ویژه‌ای به پایگاه‌های سنت‌کام در داخل کشور داشته باشد و ضمن تجدید نظر در مورد فعالیت مطبوعاتی، به آن‌ها بگوید از دوره تهدیدات نظامی آمریکا علیه ایران، بیش از چهار دهه می‌گذرد و وقت آن رسیده است که به وطن آزاد شده برگردند.

کد خبر 1106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha