واکنش قدیمی به خبر سوء استفاده مالی علی کریمی از خواهرش

معاون استان‌های شانا، طی یادداشتی در واکنش به اخبار منتشر شده از سوء استفاده مالی علی کریمی از خواهر خود، نوشت: «از کلاهبرداری علی کریمی از خواهر خودش تعجب نکنید نهایت معرفت این قبیله همین است.»

به گزارش شانا، نورالدین قدیمی، معاون استان‌های شانا، طی یادداشتی در واکنش به اخبار منتشر شده از سوء استفاده مالی علی کریمی از خواهر خود، نوشت: «از کلاهبرداری علی کریمی از خواهر خودش تعجب نکنید نهایت معرفت این قبیله همین است.» متن کامل یادداشت او در ادامه از نظر می‌گذرد:

از روز گذشته خبر کلاه برداری ۷۷۰میلیارد تومانی علی کریمی از خواهر خودش و زندانی شدن خواهری با دوفرزند خردسال به دلیل خیانت برادر، که حدود یک سال و نیم است در زندان به سر می برد، به صورت گسترده در حال انتشار است. بر اساس اخبار اعلام شده، خواهر علی کریمی که دو فرزند ۵ و ۱۵ ساله دارد با درخواست برادر، ۵۰ فقره چک سفید امضا به او داده و پس از مدتی متوجه‌ می شود که چک‌های او در معاملات سنگینی مثل خرید باشگاه فوتبال و زمین و ملک‌های میلیاردی استفاده‌شده است، دیگر به برادرش چک نداده و همین موضوع باعث اختلاف آن‌ها می شود. برادر بی معرفت مدعی حمایت از حقوق زنان، پس از اختلاف با خواهرش او را تهدید به برگشت‌زدن چک‌های سفید امضای قبلی می کند ولی خواهر با تصور اینکه چک‌های سفید امضای قبلی استفاده شده‌اند، احتمال عملی‌شدن تهدید برادرش را در حد صفر می داند اما در کمال ناباوری، این خواهر فریب خورده برادر بی معرفت، الان با یک بدهی ۷۷۰ میلیارد تومانی در زندان است. در بررسی‌های به عمل آمده مشخص‌شده با هدایت و طراحی علی کریمی، یک چک لیلا کریمی به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان و یک چک دیگر به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان توسط یکی از بستگان آن‌ها به شرخر داده شده و آن فرد هم چک‌ها را به اجرا گذاشته و خواهر علی کریمی را راهی زندان کرده و...

شاید شنیدن این خبر برای خیلی ها غیرقابل باور و البته بسیار تلخ باشد ولی وقتی  شخصیت و تفکرات  کسی را که باعث این حادثه تلخ شده است، مورد دقت قرار دهیم، از نتیجه عمل نباید خیلی متعجب شویم چرا که علی کریمی و علی کریمی‌هایی که با فریب افکار عمومی، نام و نانی برای خود دست و پا کرده و برگرده فریب خوردگان سوار می‌شوند، به هیچ قانون و قائده و اصول اخلاقی پایبند نیستند. برای این قبیله فقط پول و شهرت و  دیده شدن اهمیت دارد و برای رسیدن به آن نیز حاضر به فدا کردن و زیر پا گذاشتن همه اصول انسانی و اقوام نزدیک خود هستند.

چند وقت پیش خبر کلاه برداری حامد اسماعیلیون از هم پیمانان علی کریمی در جنبش دروغین «زن، زندگی، آزادی» از خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی و چند سال قبل از آن نیز ناله های همسر شیرین عبادی دیگر هم پیمان این قبیله را از ظلم‌های همسرش مشاهده کردیم و اگر پرونده سایر هم پیاله‌های این قبیله را مورد دقت قرار دهیم، ده‌ها مورد مشابه از این بی‌اخلاقی‌ها و خیانت‌ها را می‌توانیم مشاهده کنیم.

علی ای حال مشکلی که برای خانم لیلا کریمی توسط برادر بی‌معرفتش به وجود آمده، دل هر انسانی را به حکم انسانیت آزرده می‌کند که امیدواریم به زودی از مخمصه خلاص و به نزد فرزندانش باز گردد. هرچند اثر این داغ بردل نشسته به این زودی‌ها از دل‌ها پاک نمی‌شود ولی امیدواریم جامعه بیدار شوند و در سایه افزایش آگاهی و بیداری جامعه، علی کریمی‌ها فرصت جولان دادن وسواری گرفتن از فریب خوردگان را پیدا نکنند.
 

کد خبر 1112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha