حجت‌الاسلام آقامیری: نهضت بازدیدهای محله به محله در شهر تهران کلید خورد 

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران و عضو شورای مرکزی ائتلاف، از آغاز طرح «نهضت بازدیدهای محله به محله» با هدف شناسایی و رفع مشکلات شهروندان در شهر تهران خبر داد.

به گزارش شانا، حجت‌الاسلام سید محمد آقامیری، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران و عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، از آغاز طرح «نهضت بازدیدهای محله به محله» با هدف شناسایی و رفع مشکلات شهروندان در شهر تهران خبر داد و گفت: شناسایی، ️پیگیری و حل مشکلات موجود شهروندان در محله‌ها، از اهداف اصلی «نهضت بازدیدهای محله به محله» است که با ارتباط چهره به چهره با شهروندان به منظور رصد بهتر کم و کاست ها به طور مستمر و با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

در همین راستا حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد آقامیری عصر روز شنبه (۱۰ تیرماه) در اولین جلسه اجرای این طرح با حضور میدانی در محله سبلان منطقه ۸ به همراه معتمدین و شورایاران این محله در جریان مشکلات شهروندان در بخش های عمرانی، خدمات شهری، شهرسازی، اجتماعی و فرهنگی و... قرار گرفت.

حجت‌الاسلام آقامیری: نهضت بازدیدهای محله به محله در شهر تهران کلید خورد 

او در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه حضور در محلات و از نزدیک قرار گرفتن در جریان مسائل سطح منطقه از مهمترین عوامل ارتقاء سطح خدمت رسانی به شهروندان است افزود: در این بازدیدها که  به صورت مستمر و با هدف ارتباط موثر با محلات صورت می گیرد، مطالبات و نیازهای هر محله بررسی و احصاء و پس از بازدید میدانی از محلات جلسه ای برگزار و ضمن جمع بندی مسائل ، مصوباتی به تصویب رسیده ودر دستور کار شهردار منطقه قرار می گیرد.

آقامیری در عین حال گفت: بازدیدهای میدانی از محلات با توجه به اینکه با هدف خدمت رسانی و ایجاد عزم جدی برای رفع مشکلات مردم صورت می‌گیرد، امری ضروری و شایسته است.

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل  شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه می بایست با هماهنگی و تعامل در جهت پیشبرد امور و حرکت به سوی رشد و تعالی گام برداریم، تصریح کرد: لازمه دیده شدن عملکرد مدیریت شهری پرهیز از پشت میز نشینی و حضور در میان شهروندان است و مجموعه مدیریتی باید در جهت ارتقا و رشد خدمت رسانی همواره در میان شهروندان حضور داشته باشند.

کد خبر 1161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha