بیانیه شورای ائتلاف لرستان در محکومیت توهین به قرآن

جبههٔ شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان در محکومیت توهین به قرآن توسط صهیونیست‌ها بیانیه‌ای صادر کرد.

سرویس استان‌های شانا - جبههٔ شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان در محکومیت توهین به قرآن توسط صهیونیست‌ها بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

"یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللَّهِ بِأَفواهِهِم وَاللَّهُ مُتِمُّ نورِهِ وَلَو کَرِهَ الکافِرونَ"(سوره صف آیه ٨)" آنان می‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند؛ ولی خدا نور خود را کامل می‌کند هر چند کافران خوش نداشته باشند!"

امام خامنه‌ای مدظله‌العالی : " اسلام، دین آزادی و معنویتِ انسان، و قرآن کتاب رحمت و حِکمت و عدالت است؛ وظیفه‌ی همه‌ی آزادی‌خواهان جهان و همه‌ی ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلیدِ اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های نفرت‌بار مقابله کنند." ١٣٨٩/۶/٢٢

رشد روزافزون مسلمانان و توجه عمیق آگاهانِ جهان به فرهنگ غنی و مکتب انسان‌ساز اسلام و گرایش عجیب اندیشمندان جهان غرب به قرآن حکیم و پیامبر اعظم (ص) و اهل‌بیت عصمت و طهارت سلام الله علیهم،باعث نگرانی و عصبانیت صهیونیسم جهانی و دولت‌های صهیونیستی حاکم بر غرب شده است و از آنجا که آنها توان مقابله علمی و منطقی با پیشرفت سریع اسلام را ندارند، لذا به خیال باطل خود می‌خواهند با توهین به مقدسات اسلامی مانع افزایش سریع تعداد مسلمانان شوند.

به همین خاطر با سپر قرار دادن شعار دروغین آزادی بیان و عقیده، توهین به مقدسات اسلامی را در سرلوحه امور تبلیغاتی خود در سینما و تلویزیون و فضای مجازی و حقیقی و مجامع عمومی قرار داده‌اند تا بلکه بتوانند مانع گسترش اسلام و سقوط لیبرال دموکراسی حاکم بر غرب شوند.

ساخت فیلم‌های هالیوودی، توهین‌های نشریات فرانسوی، دانمارکی، آمریکایی و قرآن سوزی در سوئد، فرانسه، آمریکا و سایر دولتهایی که تحت سیطره‌ی صهیونیسم جهانی و مورد حمایت آمریکا هستند و نیز حمایت و حفاظت دولت‌ها و پلیس آنها از توهین کنندگان و پشتیبانی رسانه‌ای از این حرکات زشت و غیر انسانی، آن هم زیر لوای آزادی بیان در حالی صورت می گیرد که از طرفی مخالفان سیاسی و عقیدتیِ همین حاکمانِ لیبرال منش، با زندان‌ها و جریمه های سنگین مواجهه می‌شوند و از طرفی دیگر مسلمانان و بخصوص بانوان محجبه را تحت فشارهای روحی و روانی و اجتماعی قرار می‌دهند.

اما زهی خیال باطل! چراکه خداوند متعال وعده داده است که خودش قرآن را نازل فرموده و خودش هم مکتب حیات بخش قرآنی را از هرگونه تعرضی مصون خواهد داشت: "إِنّا نَحنُ نَزَّلنَا الذِّکرَ وَإِنّا لَهُ لَحافِظونَ" (حجر/٩)

ما اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، توهین به قرآن کریم در سوئد را از جمله سلسله برنامه‌های طرّاحی شده استکباری جهانی و صهیونیسم بین‌المللی در مقابله با پیشرفت سریع اسلام دانسته و آن را شدیداً محکوم می‌کنیم.

در پایان توجه مسلمانان را به هشدارهای رهبر آگاه و حکیم و فرزانه انقلاب در سال ١٣٩١ جلب می‌کنیم آنجا که می‌فرمایند: "پشت صحنه‌ این حرکت شرارت‌بار، سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم و امریکا و دیگر سران استکبار جهانی است که به خیال باطل خود می‌خواهند مقدسات اسلامی را در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام از جایگاه رفیع خود فروافکنده و احساسات دینی آنان را خاموش کنند.... این حرکات مذبوحانه‌ی دشمنان در برابر بیداری اسلامی، نشانه‌ی عظمت و اهمیت این خیزش و مبشّر رشد روزافزون آن است. وَاللَّهُ غالِبٌ عَلیٰ أَمرِهِ"

والسّلام علی عبادالله الصّالحین

دهم تیرماه ١۴٠٢/ جبههٔ شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان

کد خبر 1166

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha