دعوت شورای ائتلاف از مردم برای حضور در "جشن ده‌ها میلیونی غدیر"

در این پیام آمده است: این جشن ها می توانند بستر ساز انسجام ، نشاط و شادی اجتماعی آحاد ملتی باشد که در دلدادگی و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت سنگ تمام می گذارند.

سرویس اخبار شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از عموم مردم ایران و خانواده‌ها برای حضور در جشن همگانی عید سعید غدیر دعوت به عمل آورد. متن پیام شورای ائتلاف بدین شرح است:

در آستانه فرارسیدن عیدالله الاکبر، روز اکمال دین و اتمام نعمت خداوند بر بندگان قرار گرفته ایم. دوستداران و و دلدادگان امیرمومنان علی (ع) خود را برای برپایی جشنی با شکوه که پرتوی از تجلی عشق به آن دردانه الهی است آماده می کنند.

 در تهران و شهرستان ها صدها هزار خادم آستان امیرمومنان در تدارک برگزاری یکی از باشکوه ترین جشن های خانوادگی هستند.میزبان این جشن بزرگ مردمی هستند که در نمایش ارادت به آن فخر عالمیان گوی سبقت از یکدیگر ربوده اند.

 برپایی مردمی تر و باشکوه تر جشن های غدیر، عید مبعث، نیمه شعبان، ۱۷ ربیع و ۱۳ رجب نشان از رویکرد شایسته ای دارد که در سال های اخیر شاهد آن هستیم. این جشن ها می توانند بستر ساز انسجام ، نشاط و شادی اجتماعی آحاد ملتی باشد که در دلدادگی و پیروی از اهل بیت عصمت و طهارت سنگ تمام می گذارند.

 شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن دعوت آحاد ملت ایران اسلامی جهت حضور خانوادگی در جشن و مهمانی باشکوه غدیر، اطمینان دارد حضور فراگیر و پرشور ولایتمداران این سرزمین، برکه غدیر را به اقیانوسی از هبستگی ملت ایران سربلند تبدیل خواهد نمود.

کد خبر 1199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha