بوربور: باید کشورهای اروپایی نسبت به حمایت از تروریست‌ها توجیه شوند

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب گفت: باید این کشورها را توجیه کنیم اقداماتی که انجام می‌دهند، اقدامات درستی نیست و یک مقداری آگاه شوند با حمایتی که از تروریست می‌کنند چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد.

به گزارش شانا به نقل از برنا؛ حبیب‌الله بوربور، دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب و عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص بازداشت بزرگترین شبکه تروریستی وابسته به رژیم صهیونیستی و مستقر بودن دو نفر از  هدایت کنندگان اصلی این اقدامات در هلند و دانمارک گفت: در قران کریم به این اشاره می‌شود، کسانی که با اسلام مخالف هستند، آنها در مخالفت اسلام با یکدیگر شریک و هماهنگ هستند و واقعیت این است که آنها همه چیز را بر اساس اهداف خودشان تفسیر می‌کنند. 

وی افزود: برای مثال اگر کسی در فرانسه روسری سر کند، به عنوان کسی که خلاف قانون عمل کرده است مجازات می‌شود و به مدرسه و دانشگاه راه پیدا نمی‌کند. در کشور ما که یک کشور اسلامی است اگر کسی روسری نداشته باشد مورد تائید آنها قرار می‌گیرد.

دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب تصریح کرد: علت اینکه دو نفر از هدایت کنندگان اصلی عملیات تروریستی در هلند و دانمارک مستقر هستند به این دلیل است که در دنیای کفر همه با یکدیگر متحد هستند و متاسفانه در دنیای اسلام تفرقه بیش از تفاهم وجود دارد ولی در بحث صهیونیستی و کسانی که با اسلام درگیر هستند با یکدیگر هماهنگ و برنامه‌های آنها با یکدیگر همپوشانی دارد.

بوربور ادامه داد: بنابراین باید هوشیارتر باشیم و مشکلات جهان اسلام را باهم ببینیم؛ یعنی اگر اینها به سوریه حمله کردند، آنها می‌خواستند پایگاهی نزدیک اسرائیل وجود نداشته باشد تا بتوانند به ایران ضربه بزنند و باید شاکر باشیم که حضرت آقا نسبت به این موضوع واقف بوده‌اند و خط جبهه ما را بیش از هزار کیلومتر نزدیک اسرائیل آوردند تا اسرائیل هیچگونه ضربه‌ی سنگینی نتوانند به ما بزنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید این کشورها را توجیه کنیم اقداماتی که انجام می‌دهند، اقدامات درستی نیست و یک مقداری آگاه شوند با حمایتی که از تروریست می‌کنند چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد.

کد خبر 1362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha