گزارش "رابط استان گیلان" از وضعیت شورای ائتلاف استان

حجت‌الاسلام منتج گفت: امیدوارم به زودی پروژه‌های تعیین شده برای تربیت، آموزش و کادرسازی نیروهای انقلابی در استان گیلان اجرایی شود.

سرویس استان‌های شانا - حجت‌الاسلام محمد منتج رابط دبیرخانه مرکزی شورای ائتلاف با تشکیلات استان گیلان در تشریح جزئیات سفر اخیر خود به استان گیلان و دیدار با مسئولین شورای ائتلاف اظهار داشت: در این سفر به بازدید میدانی از شهرستان‌های صومعه‌سرا، آستانه اشرفیه، لاهیجان، لنگرود و رودسر پرداخته شد و جلساتی نیز با روسا و دبیران ائتلاف این شهرستان‌ها دیدار برگزار شد.

منتج ادامه داد: در این سفر من به شکل انفرادی و تشکیلاتی با مسئولین شورا در سطح هر شهرستان جلسه داشتم و از مطالبی که در مورد انتخابات پیش رو در هر حوزه وجود دارد با خبر شدم و استعدادهای نیروی انسانی شهرستان‌ها را بررسی کردم. همچنین مسئله دیگری که بر آن تاکید کردیم تقویت وحدت و همگرایی میان نیروهای انقلابی استان بود که در دستور کار همه مراکز قرار گرفته است.

رابط دبیرخانه شورای ائتلاف با استان گیلان در تشریح جزئیات جلسات خود گفت:  ارائه راهکار و طرح‌هایی برای بهبود شرایط شورا در شهرستان‌ها و همچنین هماهنگی برگزاری مجامع شهرستانی و استانی از محورهای جلسات بود که قرار است این ایده‌ها و طرح‌ها از اواسط مرداد به مرحله اجرا برسند.

وی با بیان اینکه در جلسات بر لزوم شناسایی استعدادهای نیروهای انسانی بومی و منطقه‌ای تاکید شد گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیتی ایمان و امید یکی از طرح‌هایی است که شورای ائتلاف و دبیر شورا مد نظرشان است و بر آن اهتمام دارند که بر پایه پرورش و کشف و تربیت نیروهای جوان انقلابی است.

رابط و معین شورای ائتلاف در استان گیلان در خصوص اجرای دوره‌های "ایمان و امید" افزود: این نیروها در بازه زمانی طولانی  از جهت علمی و مهارتی و تشکیلاتی مورد تربیت قرار می‌گیرند.

وی در انتها با بیان اینکه "استان گیلان از لحاظ نیرو و امکانات آماده انتخابات است" خاطرنشان کرد: امیدوارم پس از پایان مراسمات عزاداری محرم و همزمان با آغاز جدی فرآیند انتخابات در کشور، بدنه شورای ائتلاف استان نیز فعال شده و همزمان پروژه‌های تعیین شده برای تربیت، آموزش و کادرسازی نیروهای انقلابی را در کنار برنامه‌های انقلابی پیش ببرند.

کد خبر 1366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha