بیانیه شورای ائتلاف البرز به مناسبت سالگرد ۹ دی

۹دی بعنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمان های انقلاب و تجدید میثاق با ولایت، برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار خواهد ماند.

به گزارش کمیته رسانه شورای ائتلاف البرز، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان البرز به مناسبت سالگرد حماسه نهم دی ماه بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید.(صف _۸)

 ۹دیماه سال ۸۸به عنوان برگ زرینی ازدفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی باحضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.

نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران در این حماسه با شکوه،چنان تجلی یافت که بفرموده مقام معظّم رهبری:اگر صدها بارهم برای نعمت هوشیاری این ملت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت و دشمنان نظام مأیوس شدند.

۹دی بعنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمان های انقلاب و تجدید میثاق با ولایت، برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار خواهد ماند. در این روز مردم با آفرینش حماسه ای عاشورایی توانستند سیلی محکمی به فتنه گران، آشوب طلبان و استکبار جهانی بزنند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز ضمن گرامیداشت سالروز حماسه۹ دی، توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری‌ حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارد.

کد خبر 141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha