هشدار دکتر حدادعادل نسبت به فعالیت جریان تحریف برای تضعیف جبهه انقلاب

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی نسبت به فعالیت مخرب برخی افراد با ادبیات و عبارات انقلابی برای تخریب جبهه انقلاب هشدار داد.

سرویس اخبار شانا - جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه با حضور اکثریت اعضای حقیقی و حقوقی شورا برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با اشاره به عظمت حضور مردم مسلمان و انقلابی ایران در مراسمات عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: نباید این حضور معنادار رخدادی عادی تلقی شده و از شکر این نعمت خدای متعال به مردم ایران غافل شویم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه به آغاز روند پیش‌ثبتنام کاندیداهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و از موضع‌گیری به هنگام شورای ائتلاف به عنوان اولین تشکیلات سیاسی که نخبگان و شایستگان را برای این حضور دعوت کرده و فراخوان ثبت‌نام داده بود به عنوان الگویی برای سایر جریانات سیاسی یاد کرد و از افرادی که در جای جای کشور خود را برای حضور در جایگاه موثر قانونگذاری دارای صلاحیت دانسته و در این دوره از انتخابات اقدام به کاندیداتوری کردند، تشکر نمود.

دکتر حدادعادل در این رابطه با بیان وجوه متمایز اهمیت انتخابات مجلس دوازدهم نسبت به گذشته به سه رکن اساسی عقلانیت، عدالت و معنویت به عنوان اصول انقلابی گری مورد توجه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اشاره کرد.

ایشان در این زمینه با اشاره به این موضوع که شورای ائتلاف و نیروهای جبهه انقلاب باید تا زمان انتخابات پایان سال تمام تلاش خود را برای تبلیغ و ترویج سه گانه مذکور به عنوان شاخص‌های انقلابی گری مورد تاکید و تایید امام، رهبر انقلاب، شهید مطهری، شهید بهشتی و بزرگان انقلاب به میدان بیاورند، از بی‌اخلاقی‌های سیاسی با ادبیات انقلابی گری انتقاد کرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این رابطه گفت: ما نباید بگذاریم که جریان تحریف تحت پوشش و ادبیات انقلابی، ذهنیت‌سازی نادرستی از جبهه انقلاب در اذهان عمومی مردم ایجاد کند و انقلابیون را در مسایل سیاسی فاقد عقلانیت و اخلاق معرفی کرده و با ذبح مسایل کلان و ملی به پای منافع شخصی و حزبی، رفتارهای سهم خواهانه از خود نشان دهند.

در ادامه جلسه حاضرین در نشست ضمن بیان نقطه نظرات خود پیرامون فضای سیاسی کشور و همچنین برآوردهای موجود از انتخابات پایان سال، در خصوص راهکارهای احزاب، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی و اجتماعی برای افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات گفتگو کرده و بر لزوم معرفی افرادی کارآمد برای حضور در مجلس شورای اسلامی بحث و تبادل نظر کردند.

کد خبر 1414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha