مردم نسبت به نقشه‌های دشمن هوشیار باشند

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر در محکومیت حمله تروریستی به حرم شاهچراغ بیانیه ای صادر کرد.

سرویس استان‌های شانا- بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بوشهر به شرح زیر است:

فتنه پاییز ۱۴۰۱ یکی از پیچیده ترین و بزرگ ترین نقشه های جهان سلطه خصوصا آمریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بود. همه دنیا دید که حمایت مردمی و تدابیر رهبری و اقدامات مسئولان و حافظان امنیت کشور، چگونه این توطئه ی بزرگ را خنثی کردند. تجربه فتنه سال گذشته به همگان دو نکته مهم را اثبات کرد:

۱. دشمن در هیچ شرایطی از برنامه ریزی و توطئه علیه انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی ایران دست بردار نیست.

۲. دشمن هنوز ملت ایران را نشناخته و یا شاید نمی خواهد بشناسد که ملت ایران بیش از چهل سال با چنگ و دندان از اسلام و انقلاب و ایران سرافراز دفاع کرده و در هیچ شرایطی حاضر نخواهد شد که از مواضع حق طلبانه اش عقب نشینی کند.

حرکت بزرگ دولت دکتر رئیسی با هماهنگی سایر قوا در تقویت زیرساخت های کشور و دیپلماسی فعال و دست یابی به موفقیت های استثنایی بیش از هر زمان دیگر غربی ها به خصوص آمریکا و مزدوران اپوزیسیون درمانده در داخل و خارج را به نقطه ای رسانده که آن ها برای مقابله با نظام از هیچ اقدام جنایتکارانه ای فروگذار نمی کنند.

اقدام کور تروریستی گروهک داعش در حمله به ساحت مقدس حرم احمدبن موسی در شیراز و شهید و مجروح کردن عده ای از مردم بیگناه، نشان داد که دشمن به خیال خام خود و تصورات واهی می کوشد که امنیت مثال زدنی ایران اسلامی را دچار خدشه کند و امید را از مردم انقلابی ایران سلب کند. زهی خیال باطل‌.

امروز استحکام درونی نظام جمهوری اسلامی، پیشرفت های زیربنایی، بیداری و هوشیاری مردم، دست یابی نیروهای مسلح به بالاترین پیشرفت های نظامی، گواهی صادق بر شکست ناپذیری این ملت قوی و شجاع است؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن ارزیابی توطئه های همه جانبه دشمن، همه ی مردم را به هوشیاری در برابر نقشه های پیچیده دشمن به خصوص در سالگرد اغتشاشات سال گذشته دعوت می کند.

این شورا با عرض تسلیت به ملت اتقلابی و شهید پرور ایران و خانواده ی این شهیدان عزیز و آرزوی سلامتی برای مجروحان حادثه، ضمن قدردانی از تلاش های حافظان امنیت با تأکید بر آمادگی بیشتر این جان برکفان در برابر برنامه های تروریستی دشمن، اقدام جنایتکارانه گروهک داعش را که با حمایت قدرت های سلطه جو صورت می گیرد محکوم می کند و خواستار اشد مجازات این عوامل تروریستی و حامیان پشت پرده ی آن هاست.

کد خبر 1415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha