بوربور:  تعداد پیش ثبت نام کنندگان نوید انتخابات رقابتی را میدهد

جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با حضور اعضای شورای مرکزی و مشورتی برگزار شد.

به گزارش شانا؛ نهصد و سی امین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت و بصورت آنلاین با حضور دبیران استانی برگزار شد.

این نشست با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد سپس در ابتدای جلسه آقای مهندس بوربور، دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با ابراز تسلیت و تاسف از شهادت و مجروحیت هم وطنان عزیزمان در پی حمله تروریستی در حرم مطهر شاه چراغ(ع)، این حرکت مذبوحانه را به شدت محکوم و بیان کرد: حمله تروریستی در حرم مطهر شاه چراغ (ع) یکبار دیگر ذلت جریان تکفیری را ثابت کرده است.

وی افزود: امنیت همچون ستون فقرات برای یک جامعه است که ملت ایران با عنایت خداوند متعال و فداکاری سربازان جان بر کف ولایت از این نعمت بزرگ برخوردار است و اینگونه حرکات کور از سر ضعف و استیصال دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است و جا دارد یادوخاطره سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی را گرامی بداریم که این امنیت مرهون زحمات شبانه روزی ایشان است.

بوربور:  تعداد پیش ثبت نام کنندگان نوید انتخابات رقابتی را میدهد

بوربور:  تعداد پیش ثبت نام کنندگان نوید انتخابات رقابتی را میدهد

وی ادامه داد: هر ایرانی که دل در گرو ایران دارد باید نسبت به شرایط امروز بی تفاوت نباشد و بداند اگر دشمن احساس کند ملت ایران در صحنه نیستند با چنگ و دندان ضربه خواهد زد لذا حضور مردم در صحنه، در تمام عرصه ها، تیر خلاصی بر طمع دشمنان نسبت به این مرزو بوم خواهد بود.

بوربور در ادامه پیرامون انتخابات پیشرو عنوان کرد: رقابت در انتخابات مهمترین عامل افزایش مشارکت است لذا تعداد زیاد ثبت نام کنندگان نوید یک انتخابات رقابتی را میدهد؛ آنچه که مهم است حساسیت مردم نسبت به سرنوشت چهارساله خودشان است چراکه مشارکت بیشتر بار مسولیت برای منتخبین و همه مسولین کشور را بیشتر خواهد کرد، همه باید در راستای افزایش مشارکت حداکثر تلاش خود را بکار ببندیم.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه نکته نظرات خود را پیرامون نشست انتخاباتی جمعیت وفاداران در روز پنج شنبه مورخ ۲۶ مردادماه بیان کردند و هماهنگی های لازم به عمل آمد.

کد خبر 1418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha