دعوت معاونت بانوان شورای ائتلاف البرز برای کنش‌گری در انتخابات

معاونت بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز با هدف دعوت از زنان این استان برای کنش‌گری در عرصه انتخابات بیانیه ای صادر کرد.

سرویس استان‌های شانا- معاونت بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز با هدف دعوت از زنان این استان برای کنش‌گری در عرصه انتخابات بیانیه ای صادر کرد؛ بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ملت بصیر و گرانقدر استان البرز با سلام و احترام، حضور حداکثری بانوان البرزی در عرصه انتخابات کشور که نشان از نشاط سیاسی و زمانشناسی ایشان است را خدمت همه دلسوزان انقلاب تبریک عرض می نمایم. بی شک این اتفاق جان تازه ای به اقتدار بانوان در عرصه‌ی سیاسی بخشیده و بار دیگر هوشمندی و درایت ایشان را به اثبات رساند.

امروزه و در زمانی که دشمن تمام قوای خود را در جهت حذف زنان از عرصه های جدی کنش گری اجتماعی بسیج نموده ، ضرورت و لزوم حضور و مشارکت زنان در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی بر کسی پوشیده نیست؛ چرا که حضور مؤثر زنان فرهیخته و کارآمد در کرسی های تصمیم سازی و تصمیم گیری از ویژگی های جامعه متمدن و پیشرفته است.

امید است این عزیزان همچون گذشته با ارائه برنامه های دقیق گامی در جهت حل مسائل و رفع مشکلات استانی و ملی برداشته و با عملکرد متعهدانه خود به این جایگاه ارزشی مضاعف ببخشند. در انتها به روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمه‌الله که طلایه دار جریان زنان پیشرو است و سلام و درود فرستاده و از راهبری های داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی کمال قدردانی راداریم.

کد خبر 1419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha