همایش جوانان شورای ائتلاف لرستان برگزار می‌شود

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان گفت: شورای ائتلاف در طول فعالیت خود همواره در کنار نیروهای انقلابی و دولت بوده است.

به گزارش شانا - نادر بازگیر غروب یکشنبه در دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با استاندار لرستان که به مناسبت ۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: شورای ائتلاف در طول فعالیت خود همواره در کنار نیروهای انقلابی و دولت بوده است.

وی جذب، ساماندهی و کادرسازی نیروهای انقلابی را راهبردهای شورای ائتلاف لرستان برشمرد و افزود: در انتخابات گذشته مجلس با حمایت شورای ائتلاف بیش از ۲۳۰ نماینده راهی مجلس شدند و مجلسی را تشکیل دادند که از سوی رهبر معظم انقلاب مجلس انقلابی نام گرفت، برهمین اساس در انتخابات پیش رو نیز بدنبال شناسایی نخبگان و نیروهای قوی هستیم تا با معرفی آنها شاهد تشکیل مجلسی قوی و کارآمد باشیم.

همایش جوانان شورای ائتلاف لرستان برگزار می‌شود

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان با تأکید بر اینکه شورای ائتلاف عمدتا در انتخاب‌هایی که انجام داده و یا حمایت کرده است کاملا دقیق بوده و همین امر سبب شد برادران و خواهران مومن، انقلابی، کارآمد و نخبه با حمایت این شورا وارد مجلس شوند، اضافه کرد: امسال با توجه به اهمیتی که انتخابات دارد و مقام معظم رهبری نیز در ابتدای سال به آن اشاره کردند، بدنبال آن هستیم تا با همدلی و همراهی تمام جریان‌های انقلابی بتوانیم یک انتخابات پرشور داشته باشیم.

بازگیر با اشاره به اینکه این شورا علاوه بر فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی، در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز فعالیت دارد، اضافه کرد: ظرفیت‌های خوبی در بحث نیروی انسانی و نخبگان در شورای ائتلاف وجود دارد که می‌توان در قالب شوراهای اندیشه ورز از آنها استفاده کرد و این آمادگی برای کمک به دولت از سوی شورا وجود دارد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات کمیته‌ها، تشکل‌ها و گروه‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان برای همفکری و همراهی افزایش مشارکت مردم در انتخابات گفت: جلسات هیئت مؤسس و هیئت اجرایی شورای ائتلاف به شکل منظم و ماهانه برگزار می‌شود.

همایش جوانان شورای ائتلاف لرستان برگزار می‌شود

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان گفت: یکی از رویکردهای شورای ائتلاف در سطح کشور شناسایی و جذب و سازماندهی و کادر سازی جوانان و نوجوانان است و در آینده نزدیک همایش جوانان شورای ائتلاف برگزار خواهد شد.

وی در ادامه یادآور شد: خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی بین جریان‌ها و نیروهای انقلابی استان وجود دارد و جلسات مشترکی نیز بین شورای وحدت و ائتلاف برگزار شده است.

وی در پایان عنوان کرد: استفاده از ظرفیت‌های نخبگانی موجود در بین نیروهای انقلابی موضوعی است که انتظار داریم در حوزه‌ها و دستگاه‌های مختلف مورد توجه دولت باشد.

کد خبر 1422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha