کد خبر 144
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
بازگشت مجرم به صحنه...

اید به جناب آقای روحانی یادآور شویم که: جنابعالی با عملکردخود قاتل امید ملت و مسبب اصلی ناامیدی آنان از آمدن پای صندوق رای هستید.!

به گزارش کمیته رسانه و ارتباطات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، نورالدین قدیمی معاون استان‌های شورای ائتلاف در کانال خود در شبکه ایتا نوشت:

 حسن روحانی در دیدار روز گذشته‌ خود با استانداران دولت‌های یازدهم و دوازدهم، گفته است: «اگر مردم را از صندوق مایوس کردید یعنی به خیابان می‌رانید. اگر می‌خواهیم مردم را به کف خیابان نرانیم، راه آن اینست که جاذبه صندوق رای را از بین نبریم»!

این سخنان اگر از زبان هر کسی جز حسن روحانی جاری می شد، قابل تامل بود اما فردی که در تمام ۸ سال ریاست‌جمهوری خود، با رها کردن مدیریت کشور به امید گدایی نگاه لطف اروپا و آمریکا، عملا به «قاتل امید مردم و دور کردن ملت از صندوق رای» تبدیل شد، نمی تواند طلبکارانه وارد میدان شود.

رئیس جمهور سابق فراموش کرده‌است که گوشه‌ای از عملکرد وی مانند:

۱- بزرگ‌ترین کاهش ارزش پولی در تاریخ ایران

 ۲- بالاترین نرخ تورم در ۲ دهه گذشته

۳- رشد منفی اقتصادی زیر صفر

۴- بیشترین درصد رشد نقدینگی کشور به نحوی که میزان رشد نقدینگی در طول سال ۹۹، معادل کل نقدینگی ایجاد شده از ابتدای تاریخ انتشار و خلق پول در ایران تا پایان سال ۹۴ بوده است

۵- افزایش بیکاری جوانان

۶- فاجعه قیمت مسکن که  بدترین عملکرد در بین تمام دولت‌های پس از انقلاب به نام او ثبت شد و رشد قریب به ۷۰۰ درصدی را به یادگار گذاست

۷- کاهش تولید ناخالص ملی

۸- جهش قیمت ارز از ۳ هزار تومان به حدود۳۰هزار تومان

۸- رشد ۶۵۰ درصدی بدهی دولت به بانک مرکزی از ۱۳ هزار و ۱۶۱ میلیارد تومان به ۹۶ هزار و ۹۷۰ میلیارد تومان

۹- افزایش ۱۴۶ تا ۷۵۰ درصدی قیمت اقلام خوراکی

۱۰- شش برابر شدن قیمت انواع خودرو

۱۱- جهش نرخ سکه در کنار غارت چندین تن طلا توسط رانت خواران

۱۲- وضعیت اسفبار بورس

 ۱۳- حیف و میل‌های ده‌ها میلیارد دلاری ثروت ملی و سرمایه های مردم

۱۴- بدهی نزدیک به ۵۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت در قالب اوراق قرضه که دولت فعلی در کنار تمام مشکلات مجبور است ماهانه به‌ طور میانگین ۱۰ هزار میلیارد تومان از آن را تسویه کند.

در حقیقت دولت آیت الله رئیسی در حال حاضر، بدهی را پرداخت می کند که دولت حسن روحانی آن را برای دولت ایشان فاکتور کرده ولی معلوم نیست با آن چه کرده است.

۱۵- ثبت بدترین وضعیت در شاخص‌های توزیع درآمد مانند ضریب جینی که منجر به فقیرتر شدن طبقات متوسط و ثروت‌اندوزی بیشتر مرفهان شد

۱۶- افزایش شکاف طبقاتی

۱۷- کاهش وحشتناک سرانه مصرف ۹ کالای اساسی شامل گندم، برنج، گوشت دام، گوشت پرندگان، ماهی و میگو، شیر و محصولات لبنی، روغن‌ها و چربی‌ها و قند، شکر و چای در بازه زمانی ۱۴۰۰_۱۳۹۲ و...

 که موجب گردید حتی حامیان سینه‌چاک و پر و پا قرص وی نیز بارها بر پشیمانی از حمایت  و رای به او، تاکید و علناً اعلام کنند که اشتباه کردند و...

حال فردی که عنوان نامحبوب‌ترین رییس‌جمهور ایران را یدک می‌کشد، با فراموشی خودخواسته، همچون ۸ سال تکیه بر صندلی پاستور، دوباره به میدان سخنوری بازگشته و بدون اشاره به اینکه رکوردهای تاسف‌بار درحوزه‌های مختلف را به تنهایی به نام خود ثبت کرده و بدون توجه به وضعیتی که تحویل دولت فعلی داده‌، خودرا در مقام مطالبه‌گر و حامی مردم جا زده و امیدوار است با این تردستی‌ها، خاطرات عملکرد ننگینش ازحافظه ملت پاک شود تا فراموش کنندکه چگونه دولت او در مهیا کردن بدیهیات زندگی مردم نیز ناکارآمد بود و ضربه مهلکی به سرمایه اجتماعی نظام وارد کرد.

حسن روحانی این روزها خود را به اندازه ای به فراموشی زده که با چشم‌پوشی از هجمه‌ گسترده‌ی تمام اراذل اوباش عالم به دولت و ملت در ۳ ماه اخیر، نمی‌گوید اگر مقصر به خیابان آمدن عده‌ای در ۱۴۰۱، کنار زدن آنان از صندوق رای است، پس دلیل آشوب‌های ۹۶ و آبان ۹۸ که بر اثر بی تدبیری و بی عرضگی دولت ایشان رقم خوردند چه بوده است.؟

آیا در آنجا هم گروهی یا افرادی موجب قهر مردم از صندوق رای شده بودند یا «سوءمدیریت و لاابالیگری دولت در اتخاذ تصمیمات درست» موجب آشوب و اغتشاش گردیده بود.

 در پایان اما باید به جناب آقای روحانی یادآور شویم که: جنابعالی با عملکردخود قاتل امید ملت و مسبب اصلی ناامیدی آنان از آمدن پای صندوق رای هستید.!

پس تلاش نکنید با تردستی و شگردهای قدیمی، روزگار سیاهی که برای دولت فعلی و ملت به ارث گذاشتید را بَزَک کرده و به جای پاسخگویی ، فرار به جلو کنید و بخواهیداز اوضاع آشفته استکبار ساخته فعلی، نمدی برای کلاه خود دست و پا کنید که حنای شما دیگر در پیشگاه ملت شریف ایران رنگی ندارد.

کد خبر 144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha