کد خبر 1514
۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
برگزاری نشست "ایمان و امید" در شهرستان گرمسار

اولین جلسه از سلسله نشستهای ایمان و امید در شهرستان گرمسار برگزار شد.

سرویس استان‌های شانا - اولین جلسه از سلسله نشست‌های ایمان و امید شهرستان گرمسار روز سه شنبه هفتم شهریور ماه ۱۴٠۲ با حضور عموزاده رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان و حجت الاسلام والمسلین محمد مهدی رضایی استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد. 

هدف از برگزاری سلسله نشست‌های «ایمان و امید»، شناسایی نوجوانان و جوانان تراز انقلاب در استان‌ها و شهرستان ها و تلاش در جهت توانمندسازی و رشد استعدادها و ظرفیت های فردی و اجتماعی آنان به عنوان آینده سازان انقلاب اسلامی ایران است.

همچنین این افراد ضمن شرکت در دوره‌های آموزشی و تربیتی برنامه ریزی شده با مبانی و اصول انقلاب اسلامی، تحولات سیاسی کشور، جریان‌شناسی تاریخی پس از انقلاب، آموزش‌های رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی، شناخت مکاتب سیاسی و جریان‌های فعال در فضای سیاسی کشور آشنا می شوند.

این نشست‌ها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر لزوم جهاد تبیین و افزایش امید و ایمان در میان مردم به خصوص جوانان انقلابی و ارتقای سطح بینش سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آنان برگزار می گردد. 

همچنین در این نشست سرهنگ پاسدار گلینی فرمانده سپاه ناحیه گرمسار، پاک طینت دبیر کمیته اقتصادی شورای ائتلاف استان، شرفیه و دولتیان رئیس و دبیر شورای ائتلاف شهرستان گرمسار نیز حضور داشتند.

برگزاری نشست "ایمان و امید" در شهرستان گرمسار

کد خبر 1514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha