چهار دستاورد اخیر دولت و جریان انقلاب از نگاه رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

دکتر حدادعادل در جلسه اخیر شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب، از دستگاه های انتظامی و امنیتی جهت خنثی سازی تحرکات آشوبگران در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱ تقدیر کرد.

سرویس اخبار شانا – جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی عضو شورا و به ریاست دکتر حدادعادل برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دکتر حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه نگاهی به روند یک ماه اخیر نشان از مدیریت قابل قبول اوضاع و آرامش در اقتصاد و جلوگیری از بروز التهاب و آشوب در کشور داشت به ذکر مواردی از دستاوردهای روحیه‌بخش جبهه انقلاب در مدت اخیر اشاره کرد.

گزارش تصویری جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب - ۲۹ شهریور را از اینجا مشاهده کنید

ایشان در بخش نخست با اشاره به حضور بیش از چهار میلیون ایرانی در مراسم راهپیمایی اربعین امسال و شرکت قریب به ۱۴ میلیون نفر در مراسمات جاماندگان اربعین در سراسر کشور، این حضور مردم را که در کمال امنیت و آرامش و بدون بروز هیچ حادثه و رخدادی برگزار شد را نمادی از مدیریت و کار اجرایی ارزشمند جوانان انقلابی عنوان کردند و گفتند: مهم ترین اثر راهپیمایی اربعین، تاثیر روحی و معنوی این رفت و برگشت بود که نزدیک به بیست میلیون نفر جمعیت آمدند و اعتقاد دینی و انقلابی خودش را نشان دادند و این یک رزمایش مردمی بود که باید جزو دستاوردهای جمهوری اسلامی در نظر گرفت.

دکتر حدادعادل در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به تلاش‌های سردار رادان و همکارانشان در مواجهه پیشگیرانه و مقتدرانه با عوامل آشوب‌طلبی در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱، از اقدامات فراجا در مقابله با عناصر ضدانقلاب تقدیر و تشکر کرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در این زمینه با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده معاندین برای تکرار آشوب در کشور گفت: از ماه‌ها قبل دیدید که چه آواری از تبلیغات و تحریکات از ماهواره ها و شبکه های اجتماعی و ... انجام شد تا عده‌ای را فریب دهند و در روز ۲۵ شهریور به خیابان بکشانند حتی وزیر خارجه و رئیس جمهور آمریکا و مقامات رژیم صهیونیستی و ... شخصا از مردم ایران دعوت کردند تا به خیابان‌ها بروند اما شاید پنج درصد آن چیزی که اینها انتظارش را داشتند هم رخ نداد و طبق آماری که دادند از تعداد تجمعات در هیج جا بیش از پنجاه نفر در تجمع شرکت نکردند که نشان می‌دهد فراجا و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بسیار خوب و با تدبیر عمل کردند.

دکتر حدادعادل در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های موثر دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی دولت سیزدهم اشاره و با تقدیر از اقدام دولت در آزادسازی دارایی‌های بلوکه شده ایران در کشورهای خارجی گفت: گرفتن حق ایران از کشورهای غربی و آمریکا یک سیلی محکمی بود به بیچاره‌هایی که مدام به آمریکا و اروپا التماس میکنند که ایران را تحریم کنید. این کار خیلی معنا و پیام داشت.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در بیان چهارمین دستاورد جریان انقلابی در مدت اخیر به ثبات در بازار کالاهای اساسی و بهبود روند شاخص‌های کلان اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: خوش‌بختانه شاهد این هستیم که در مجموع، اقتصاد و بازار هم التهاب شدید نداشته و بازار ارز نیز تلاطم های خارج از کنترل ندارد و تنها در چند کالا نیاز به اهتمام بیشتر برای کنترل قیمت وجود دارد که وعده‌هایی نیز برای کاهش قیمت آن‌ها داده شده است.

همچنین طرح کالابرگ الکترونیکی هم به خوبی در حال اجرا است و تاثیر به سزایی در بهبود معیشت و تامین نیازهای غذایی خانوارهای کم برخوردار داشته است که باید هم از برنامه‌ریزان این طرح و هم مجریان آن تشکر نمود.

در ادامه این نشست گزارشی سفر دکتر روح‌الامینی رابط شورای ائتلاف استان خوزستان از سفر به این استان و دیدار با اعضای شورای استان و مسئولین استانی مطرح شد و سپس خانم دکتر قاسم پور معاون بانوان شورای ائتلاف نیز توضیحاتی در خصوص عملکرد و برنامه‌های معاونت مطرح کردند. همچنین تحلیلی در خصوص علل و عوامل شکست دشمنان در به آشوب کشاندن کشور در سالگرد اغتشاشات سال گذشته ارائه و بر لزوم دقت نظر نیروهای انقلابی و رصد دقیق اقدامات و برنامه‌های دشمنان برای مقابله هدفمند و موثر تاکید شد.

کد خبر 1575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha