کد خبر 1583
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴
چه بر سر سران ضدانقلاب آمده است؟

مرتضی کامل نواب نوشت: با شرایطی روبرو هستیم که دروغ ها و نمایش های سیاسی ضدانقلاب خارج نشین و سلبریتی های کاسب و خودفروخته، نمایان شده است.

به گزارش شانا؛ مرتضی کامل نواب مسئول کمیته امور اجتماعی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: در ایام سالگرد فوت #مهسا_امینی و حوادث پس از آن، با شرایطی روبرو هستیم که دروغ ها و نمایش های سیاسی ضدانقلاب خارج نشین و سلبریتی های کاسب و خودفروخته، نمایان شده است. مروری کوتاه از آنچه بر سر مدعیان راهبری این ناآرامی ها آمده جالب توجه است.

چه بر سر سران ضدانقلاب آمده است؟

یکی از اعضا که مزیتش برای حضور، ویژگی های ظاهری نسبت به دیگران بود و کلا دستش در سیاست خالی بود، با دریافت انواع توهین ها نه فقط سیاست، که توییتر را ترک کرد.

دیگری که با دیکتاتوری به سبک پدر و پدربزرگش عامل اصلی فروپاشی گروه بود، هنوز به دنبال دلارهای بیشتر برای سفرهای خارجی خودش است بلکه دیگر دستش در جیب مادرش نباشد(به نقل از خودش).

سومی با یک شکایت سوری توانست پول مردم ایران را بدزدد و حالا برای اپوزیسیون هم مشخص شده که دزد توانمندی است و دولت آمریکا هفته پیش به او تذکر داد دیگر هیچ حمایتی از او نخواهد کرد و باید برای زندگی در آمریکا، هویتش(نام و نام خانوادگی و اطلاعات شهروندی اش) را تغییر بدهد!

چهارمی که از همان اول آنقدر واضح و بی پرده از تقسیم ایران سخن می‌گفت، که حتی ضدانقلاب قسم خورده هم با او دشمن شد و خود به خود حذف شد

آخری هم که به عنوان رابط منافقین در این گروه عضو شده بود، همان جایگاه خودساخته به عنوان نماینده بازماندگان پرواز اوکراین را هم از دست داد .

و دیگر به عنوان کسی که از خون خانواده اش سواستفاده می کند شناخته می شود.

و تک تکشان در ماه‌های گذشته علیه یکدیگر مصاحبه و آبروریزی کردند!

البته که این روایت را می توان با بررسی افشاگری‌های و آنچه که بر سر دیگر مرتبطین و سلبریتی های درگیر در این پروژه آمده است، تکمیل کرد.

کد خبر 1583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha