مجمع عمومی شورای ائتلاف استان گلستان برگزار شد

با حضور دکتر دهنوی رابط دبیرخانه شورای ائتلاف با شورای استان، مجمع عمومی شورای ائتلاف استان گلستان در شهر گرگان برگزار شد.

سرویس استان‌های شانا - به منظور بسترسازی مشارکت بالای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری و ایجاد رقابت سالم انتخاباتی روز ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ مجمع شورای ائتلاف استان گلستان با حضور منتخبین شهرستانی، هئیت موسس، نمایندگان احزاب و حضور دکتر دهنوی بعنوان رابط دبیرخانه شورای ائتلاف با شورای استان گلستان در گرگان تشکیل شد.

مجمع عمومی شورای ائتلاف استان گلستان برگزار شد

پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی حجت‌الاسلام دکتر طاهری رئیس شورای ائتلاف استان ضمن خیر مقدم گزارشی از تجدید سازماندهی مجدد تشکیلات شورای ائتلاف شهرستان های استان ارائه نمودند.

مجمع عمومی شورای ائتلاف استان گلستان برگزار شد

در ادامه جلسه دکتر دهنوی با اشاره به اتفاقات نیمه دوم سال قبل و برنامه ریزی گسترده دشمنان در سالگرد آن حادثه و دامن زدن به مشکلات معیشتی مردم قصد ایجاد آشوب مجدد داشتند که خوشبختانه با بصیرت مردم وعدم همراهی با دشمنان‌ و همچنین هوشیاری سیستم امنیتی و انتظامی کشور همه توطئه ها خنثی شد.

مجمع عمومی شورای ائتلاف استان گلستان برگزار شد

در ادامه ایشان به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کردند، در این دوره از انتخابات حساس مجلس، بطور جدی در تلاش هستیم تا میزان مشارکت مردم از مجلس قبلی بیشتر باشد و در مقابل تلاش دشمنان این است که مشارکت مردم در این دوره از انتخابات کمتر از گذشته باشد،لذا نقش تشکیلات شورای ائتلاف در مشارکت مردم بسیار حائز اهمیت است.

دهنوی نماینده اعزامی شورای ائتلاف کشور در ادامه پس از تشریح اهداف و برنامه های شورای ائتلاف، برای انتخابات پیش رو گفت : شور و اشتیاقی که برای پیش ثبت نام انتخابات، از سوی فعالین سیاسی و نخبگان اقصی نقاط کشور نشان داده شد، نویددهنده مشارکتی بالا ازسوی آحاد مردم  کشورمان  درانتخابات خواهدبود  و نشان دهنده  عزم جدی ملت عزیز و همیشه درصحنه برای مایوس کردن بدخواهان و دشمنان  کشوراست.

وی افزود هئیت امنای تفکر انقلابی کشور در نشست اخیر خود که با حضور بسیاری از پیش کسوتان برگزارشد به اهمیت شورای ائتلاف و تشکیلات سازی در کشور اهتمام جدی نشان دادند.

در ادامه با توضیحات دبیر شورای ائتلاف استان وتشکیل هئیت رئیسه موقت انتخابات مجمع عمومی نمایندگان شورای ائتلاف شهرستان ها برگزارشد.

کد خبر 1593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha