کوثری: تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تحریم خبرگزاری‌های فارس، تسنیم و شبکه پرس تی وی از سوی آمریکا نشان‌دهنده استیصال و ناتوانی این کشور است.

به گزارش شانا از فارس؛ اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحریم تعدادی از رسانه های ایران توسط آمریکا گفت: تحریم خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و شبکه پرس تی وی نشان‌دهنده ناتوانی و استیصال آمریکایی‌هاست.

وی افزود: آمریکا و متحدانش در سال گذشته تمام توان خود را به‌کار  گرفتند تا با ایجاد آشوب و اغتشاش و درگیری در ایران، نظام جمهوری اسلامی را با چالش مواجه کنند و از این طریق به اهدافشان در کشور ما برسند که ناکام ماندند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ناکامی و عصبانیت آنها از بی‌نتیجه بودن اقداماتشان در سال گذشته باعث شده تا آنها از سر استیصال رو به تحریم رسانه‌های ما بیاورند.

کوثری خاطرنشان کرد: آمریکا و متحدانش با در اختیار داشتن ابزارهای رسانه‌ای و دروغ‌پراکنی توسط رسانه‌هایشان سعی دارند تا از این طریق اهداف ناصحیح خود را دنبال کنند که البته تاکنون ناکام بوده‌اند.

وی افزود: آنها با وجود در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف به هیچ وجه صدای مخالف خود را نمی‌توانند تحمل کنند و برنمی‌تابند و از سر ناتوانی و ضعف و استیصال رو به تحریم رسانه‌ها می‌آورند؛ چراکه کار دیگری از آنها ساخته نیست.

کد خبر 1603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha