کارگروه انتخابات شورای ائتلاف ایلام تشکیل شد

اعضای کارگروه شورای ائتلاف ایلام با محوریت جوانان انتخاب شدند.

سرویس استان‌های شانا - " رحمت بادفر " در نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی که عصر امروز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه جاری برگزار شد در سخنانی ضمن تبریک و ابراز خرسندی از حماسه بزرگ رزمندگان فلسطینی در انجام عملیات غرور آفرین "طوفان الاقصی" و با بیان اینکه آنچه امروز در فلسطین اشغالی اتفاق افتاد، نتیجه مجاهدت، صبر و مقاومت ملت فلسطین و ثمره خون شهدای مظلوم فلسطین و شهدای عزیز و بزرگ محور مقاومت به ویژه سرداردلها حاج قاسم سلیمانی است به تحلیل موضوعات و مسائل پیش رو در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و راهکارهای مشارکت حداکثری در این آزمون مهم پرداخت و بر هم افزایی همه نیروهای انقلابی و ارزشی برای فراهم نمودن حضور با نشاط مردم تاکید کرد .

 وی در خصوص تشکیل کارگروه انتخابات شورای ائتلاف به تفصیل توضیحاتی را ارائه ودر ادامه با نظر خواهی از شورا ، اعضای کارگروه با اولویت حضور جوانان انتخاب و مقرر شد که کارگروه مذکور در چارچوب برنامه های ابلاغی تلاش برای انتخاب اصلح و همچنین انتخاب نمایندگان انقلابی را در دستور کار خود لحاظ نماید .

 دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام در بخش دوم سخنان خود به بررسی وضعیت مدیریتی استان پرداخت ودر این ارتباط اعلام کرد : وضعیت کنونی استان ایلام از حیث مدیریتی مطلوب جریان انقلابی نیست .

 ایشان اظهار کرد : نماینده عالی دولت در استان، نتوانسته اقدام تحولی در بهگزینی مدیران کارآمد و همسو با اهداف دولت انقلابی را انجام دهد و یا توجه چندانی به این امر مهم نکرده است این در حالی است که ما همچنان شاهد حضور اکثریت مدیران ناکارآمد و از عناصر دولت گذشته در عرصه مدیریتی استان هستیم.

 بادفر تاکید کرد : تمام توان و تلاش ما معطوف به همراهی ، مشارکت و معاضدت با دولت بوده و هیچگاه دولت انقلابی را تضعیف نکردیم ودر هر جا که امکان داشته ضعف ها را به قصد اصلاح مطرح کرده ایم و هر مرحله با وعده های بی اساس مدیریت کلان استان مواجه شده ایم .

 این فعال سیاسی با بیان اینکه اراده ای از سوی استاندار برای تغییر مدیران ضعیف در استان وجود ندارد تصریح نمود : مدارا با کسانی که پست های مدیریتی را تصاحب و موجبات نا رضایتی مردم را ایجاد کرده اند پذیرفته نیست و ضمن اینکه باید هوشیار بود که به بهانه مدیران ضعیف نیروهای کارآمد از گردونه خارج نکنند . 

 وی در پایان خاطر نشان نمود : برای کمک به تحقق اهداف دولت انقلابی مطالبه گری میکنیم و باید اهداف مورد نظر این دولت در استان ایلام محقق گردد خروجی عملکرد مدیر عالی دولت در استان نشان می دهد که جز حرکات نمایشی و امورات جاری روز مره اقدامی موثر در جهت حل مشکلات اساسی و زیر ساختی انجام نگرفته است و موکدا اعلام میداریم که جریان انقلابی و ارزشی استان ضمن رصد وضعیت استان، مطالبه گر تغییر مدیران ناکارآمد می باشند.

کد خبر 1665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha