بیانیه شورای ائتلاف استان مرکزی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان

در بخشی از این بیانیه آمده است: اینک که ولیده نامشروع آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی با تحمل شکست سنگین از رزمندگان فلسطینی تحقیر شده و با قساوت هر چه تمامتر حملات وحشیانه و جنون‌آمیز را ادامه می‌دهد.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی بمناسبت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

"بسم الله قاصم الجبارین"

سیزدهم آبان روز شروع سقوط هیبت استکباری آمریکاست. رهبر معظم انقلاب

سیزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و نقطه عطفی در مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی و در راس آن با امریکا و روز استواری ملت ایران در مقابل ترفندها ، شرارتها و خیانتهای استکبار جهانی علیه انقلاب و نظام اسلامی است .

سیزده آبان روز رویارویی انقلاب اسلامی با نظام سلطه ، روز شروع سقوط و شکست هیمنه و هیبت استکباری آمریکا و بیداری و پایداری جهان اسلام در برابر زورگویی ها و دسیسه ها و نقشه های شوم آنان در برابر امت اسلامی و جهان اسلام بویژه مردم مظلوم فلسطین و غزه است. 

فراگیری شعار 'مرگ برامریکا' در جهان و در بین ملت های حق طلب و استکبار ستیز، نشان از ژرف اندیشی و پویایی ندای ابراهیمی خمینی بت شکن دارد و یوم الله سیزده آبان بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در اردوگاه فکری و محاسباتی انقلاب اسلامی و نظام سلطه معیاری مؤثر و تعیین کننده به شمار می‌رود. و هم اینک اقتدار عظیم حاصل از همان گفتمان استکبارستیزی و منطق مقاومت، معادلات منطقه و جهان را تغییر داده و مانع یکه‌تازی آمریکای جنایتکار در منطقه راهبردی غرب آسیا شده است.

اینک که ولیده نامشروع آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی با تحمل شکست سنگین از رزمندگان فلسطینی تحقیر شده و با قساوت هر چه تمام تر، حملات وحشیانه و جنون‌آمیز را به مناطق غیر نظامی و بیمارستان‌ها توسعه داده و با زیر پا گذاشتن همه قوانین و حقوق بین‌المللی و با به کارگیری انواع سلاح‌های غیر متعارف سعی در ترمیم آبروی از دست رفته خویش دارد. غزۀ قهرمان با قدرت سلاح ایمان و مقاومت، حلاوت و شیرینی و پیروزی و ظفرمندی را با عملیات ترکیبی طوفان الاقصی رقم زده و با تازیانه الهی، ضربه غیر قابل ترمیم بر چهره سیاه و متعفن رژیم ضد انسانی و نژادپرست صهیونیستی و نظام‌های فکری زاینده آن وارد و در عرصه افکار عمومی جهان بی‌آبرو ساخته است. به فضل الهی ملت عظیم‌الشأن ایران قوی، مستقل و سربلند با حضور پرشور، انقلابی، دشمن شکن و الهام‌بخش در تظاهرات سراسری گرامیداشت این یوم الله بزرگ، شکست فتنه امریکایی صهیونیستی در جنگ ترکیبی همه جانبه را اعلام و مقاومت، ایستادگی و استکبارستیزی جهان اسلام را بار دیگر به رخ جهانیان به ویژه حاکمان پلید و بی خرد کاخ سفید فریاد خواهند کرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی بار دیگر ضمن میثاق مجدد با آرمان های بلند امام راحل و تبعیت از اوامر ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و ادای احترام به حماسه آفرینان این روز بزرگ و محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی با همدستی آمریکای جنایتکار از ملت استکبارستیز ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا با حضور حماسی و شکوهمند در این مراسم در سراسر کشور، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام نمایند.

 شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی

کد خبر 1754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha