برگزاری همایش ۵۰۰ نفری شورای ائتلاف شهرستان کاشمر

همایش ۵۰۰ نفری شورای ائتلاف شهرستان کاشمر استان خراسان رضوی برگزار شد.

سرویس استان‌های شانا - همایش ۵۰۰ نفری اعضا و طرفداران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان‌های بردسکن و کاشمر استان خراسان رضوی برای حمایت از مقاومت فلسطین و آشنایی با سیاستهای شورای ائتلاف برگزار شد.

دراین همایش پس از گزارش برنامه و اقدامات شورای مذکور توسط قائم مقام شورای ائتلاف شهرستان آقای هنرور و دعوت از همه جریانها برای پیوستن به شورا برای فعالیت منسجم نیروهای انقلاب،دکتر حمید رضا ترقی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی با اشاره به سالگرد شهادت شهید حسین فهمیده گفت : اینکه امروز هزاران حسین فهمیده در خط مقدم مبارزه با صهیونیسم فریاد مقاومت سر میدهند و با ایستادگی در برابر دشمن دنیا را به تعجب واداشته نشان میدهد که مردم مظلوم غزه عزم راسخی برای نابودی دولت موقت و جعلی اسرائیل دارند.

برگزاری همایش ۵۰۰ نفری شورای ائتلاف شهرستان کاشمر

عضو هیئت موسس فعالان سیاسی جهان اسلام با اشاره به موضوع حمله پیشدستانه حماس به رژیم صهیونیست گفت : مظلومیت زنان و کودکان غزه وظالم بودن رژیم صهیونیستی در این جنگ اثبات و اقتدار بی نظیر و غیر قابل تصوررزمندگان جبهه مقاومت در ضربه ی عظیمی که به اسرائیل زده است  نیز تجلی پیدا کرد. وی پیروزی مقاومت فلسطین را در آینده ی نزدیک دست یافتنی و دستاوردهای این پیروزی را بی نظیر دانست.

رئیس شورای ائتلاف خراسان رضوی با تشریح نحوه شکل گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود :تفرقه و اختلاف بین نیروهای انقلاب خطری جدی در سرراه تحقق اهداف و برنامه گام دوم انقلاب است.

وی افزود اختلاف و تشتت نیروهای انقلاب عامل اصلی موفقیت جریانهای مخالف انقلابیگری و اصوالگرایی در انقلاب بوده است و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای اصلاح‌ذات البین نیروهای مومن و مدعی انقلابیگری شکل گرفته است و ایفای این نقش به سعه صدر تحمل مخالفین کنار گذاشتن اختلافات جزئی گذشت و تعامل و گفتگو و پرهیز از تعصبات گروهی محتاج است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان مشروعیت کنش و فعالیت سیاسی را در گرو فهم خواست و انتظارات ولایت و رهبری از همراهانش دانست و افزود: امروز علم انتخابات را باید جریانی در دست داشته باشد که علاوه بر مجوز رسمی از سرمایه اجتماعی و گفتمان انقلابی وقدرت سازماندهی گسترده برخوردار باشد.

وی سیاست ائتلاف در انتخابات را افزایش کارآمدی قوای سه گانه افزایش روحیه انقلابی توجه به مطالبات مردم وافزایش ولایت پذیری و تقوای جمعی در مجلس دانست.

این کارشناس مسائل سیاسی با ارزیابی تغییر رویکردهای دولت سیزدهم نسبت به دولت قبل روند روبه رشد شاخصها را مثبت و امیدوار کننده دانست و اظهار امیدواری کرد که با تلاش دولت مشکلات معیشتی مردم برطرف و افزایش مشارکت در انتخابات تضمین شود.

کد خبر 1775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha