دبیر شورای ائتلاف لرستان: استفاده از جوانان از اقدامات خوب دولت است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان، استفاده از نیروهای جوان را از بندهای مهم گام دوم انقلاب عنوان کرد و گفت: در دولت سیزدهم به این مهم توجه شده است و امیدواریم این نگاه را بیش از این شاهد باشیم.

سرویس استان‌های شانا - نادر بازگیر، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان در نشست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان استفاده از نیروهای جوان را از بندهای گام دوم انقلاب عنوان و اظهار کرد: در دولت سیزدهم به این مهم توجه شده است و انتصاب آقای منعمی به عنوان معاون استاندار که از مصادیق جوانان گام دوم انقلاب است نشان دهنده توجه دولت به جوانان مومن و انقلابی است و امیدواریم این رویه در سطوح مختلف ادامه یابد. 

وی حرکت در مسیر خودکفایی کشور در دولت سیزدهم را از سیاست‌های قابل تقدیر برشمرد و خاطرنشان کرد: همچنین در این دولت شاهد هستیم که نگاه به غرب تا حد امکان کاهش پیدا کرده و بیشتر به ظرفیت‌های داخلی و بومی توجه شده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب لرستان گفت: یکی از موضوعاتی که بخوبی مورد توجه قرار نمی‌گیرد بحث جهاد تبیین است، چنانکه اقدامات خوبی حوزه‌های مختلف انجام شده اما بدرستی بیان نشده است. با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به جهاد تبیین ضرورت دارد که این مقوله مهم که باعث امید آفرینی در جامعه می‌شود در اولویت قرار گیرد. 

وی بر لزوم ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید و تصریح کرد: دشمن به دنبال ترویج سبک زندگی غربی بوده و هست که نمونه آن را می‌توان در اغتشاشات اخیر مشاهده کرد.

بازگیر جریان رسانه را در امر ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی موثر دانست و گفت: همچنین انتظار می‌رود مدیران انقلابی در دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای برنامه‌های فرهنگی اهتمام بیشتری نمایند.

وی با بیان اینکه دولت انقلابی، مدیر و کار جهادی می‌خواهد، بر شناسایی و استفاده از نیروهای انقلابی، جوان و کارآمد در سطح مدیریتی استان تاکید کرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب لرستان گفت: انتظار جریان‌های انقلابی از دولت این است که زمینه برای بکارگیری و استفاده از ظرفیت جوانان تحصیلکرده و توانمند کف میدان در دستگاه‌ها و جاهای مختلف فراهم شود. 

کد خبر 229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha