برگزاری جلسه هم‌اندیشی شورای ائتلاف همدان با معاون رئیس جمهور

جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان با معاون  اجرایی ریاست جمهوری برگزار شد

سرویس استان‌های شانا - روز شنبه معاون  اجرایی ریاست جمهوری با تعدادی از فعالان سیاسی و فرهنگی استان همدان در مسجد مهدیه دیدار و گفتگو کرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان در این جلسه طی سخنانی با اعلام حمایت این شورا از دولت سیزدهم در راستای نیل به اهداف انقلاب اسلامی و پیروی از رهبری معظم انقلاب اسلامی، بر توجه به مطالبات  و حل مشکلات معیشتی مردم تاکید کرد و از معاون اجرائی رئیس جمهور خواست برای تربیت نیروهای تراز انقلاب اسلامی، احزاب و تشکل‌های مردمی مورد حمایت بیشتر قرارگیرند.

محمد نباتی با تاکید برضرورت انجام جهاد تبیین در تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب یادآور شد:مردم انتظار دارند وعده‌هایی که آیت الله رئیسی در زمان نامزدی انتخابات مطرح کرده‌است یکی پس از دیگری محقق شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم وحدت بین نیروهای انقلاب افزود: ما در سطح استان همگرائی و هم‌افزایی را برای اعضا و احزاب حاضر در شورای ائتلاف سرلوحه فعالیت‌های خویش قرارداده‌ایم.

نباتی در ادامه با تبیین ساختار شورای ائتلاف در استان افزود: تلاش شده‌است شبکه‌ای از نیروهای انقلابی گرد هم جمع‌شوند.

معاون  اجرایی رئیس جمهور در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گفت: دولت سیزدهم با تمام توان تلاش می‌کند در خدمت مردم باشد.

محسن منصوری در ادامه با تاکید بر ظرفیت بالای استان به وحدت و همدلی نیروهای انقلاب و کمک به دولت برای پیشبرد امور، اظهار کرد:  شهید سلگی اقدامات کم‌نظیری در سطح استان و حتی کشور داشت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای همدان به ویژه شهید همدانی و شهید سلگی افزود: امروز ادامه راه شهدا در خدمت به مردم خلاصه می‌شود.

گفتنی است در این سفر یک روزه مهندس منصوری معان محترم ریاست جمهوری به همراه  محمد نباتی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان  در منزل شهید سلگی  حضور یافته و نسبت به مقام این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

کد خبر 271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha