رئیس شورای ائتلاف آذربایجان شرقی در حضور رئیس‌جمهور چه گفت؟

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی اجرایی کردن ساز و کار و سامانه تعامل میان دولت و شورای ائتلاف را بسیار ضروری خواند.

به گزارش کمیته رسانه و ارتباطات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، یوسف شاکری رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، همایش دو روزه اخیر را متفاوت و الگویی برای برنامه‌های آینده ارزیابی کرد.

وی اجرایی کردن ساز و کار و سامانه تعامل میان دولت و شورای ائتلاف را بسیار ضروری خواند و سخنرانی های ارائه شده در همایش را خوب عنوان کرد.

شاکری با اشاره به دیدار شرکت کنندگان در دومین همایش سراسری شورای ائتلاف با رئیس جمهور، گفت: در حضور آیت الله رئیسی مطرح کردم که فعال سازی کریدورها در نقطه الحاق آنها که آذربایجان است، می تواند از منطقه قفقاز جذب سرمایه کند و بازار ساز باشد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی هماهنگی فنی بیشتر میان وزارت صمت و وزارت امور خارجه و فعال سازی دیده بانان اقتصادی در سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران را از دیگر موضوعاتی دانست که در حضور رئیس جمهور عنوان کرده است.

وی در ادامه سخنان خود در حضور رئیس جمهور، نقطه ثقل اقدامات سیاسی را مباحث فرهنگی و اجتماعی دانست و بر انجام راهکارهایی برای مشارکت بیشتر مردم تأکید کرد.

کد خبر 31

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha