تسلیت علیرضا زاکانی به خانواده داغ‌دار آتش‌نشان شهید

شهردار شهر تهران و عضو شورای مرکزی ائتلاف در رشته توئیتی شهادت آتش‌نشان فداکار رضا دارابی را تسلیت گفت و از روحیه شجاعانه و سخاوتمندانه او نوشت.

به گزارش شانا، دکتر علیرضا زاکانی، شهردار تهران و عضو شورای مرکزی ائتلاف، در رشته توئیتی به خانواده داغ‌دار آتش‌نشان شهید رضا دارابی که در جریان اطفای حریق ساختمان ۱۵۳ خیابان بهار به شهادت رسید، تسلیت گفت. زاکانی در توئیت خود با انتشار تصویر ذیل نوشته است:

خانواده معزز قهرمان شهر و همکاران داغدار شهید «قریب‌رضا دارابی» عظمت تلاش و فداکاری قهرمانانه مجموعه پرافتخار آتش‌نشانی شهر تهران را نمیتوان با واژه‌هایی جز ایثار و جانبازی به تصویر کشید. اوج این گذشتِ فراموش ناشدنی و پاکبازی عاشقانه در شهادت جهادگرانی تبلور می‌یابد که شجاعانه و سخاوتمندانه به دل حادثه می‌روند و آتش را به مبارزه می‌طلبند تا عزیزانی را نجات دهند و به خانواده‌هایی آرامش بخشند. شهید دارابی و همکارانش در حادثه حریق ساختمان۱۵۳ خیابان بهار، حضوری به موقع و حیاتی داشتند و سرعت عمل آنها باعث شد تا از سرایت آتش به طبقات دیگر و ریزش ساختمان جلوگیری شود. به عنوان خدمتگزار مردم، چند نوبت با آن آتش‌نشان شهید دیدار و در چهره‌اش خلوص و صداقت را به عینه مشاهده کردم. سلام و آفرین خدا بر آتش‌نشان این سرزمین و غفران و رضوان الهی گوارای شهدای خدمت. به سهم خود از طرف خانواده بزرگ شهرداری تهران، شهادت قهرمان شهر، شهید قریب‌رضا دارابی را به بازماندگان، همکاران و بویژه خانواده معزز و معزای ایشان تبریک و تسلیت عرض کرده و علو درجات آن جهادگر را از خداوند منان مسالت می نمایم.

Image

کد خبر 606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha