‌واکنش دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب به سفر گروسی به تهران

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت : امروز شاهد آن هستیم برای تقابل با همبستگی که اکنون بین ارکان حاکمیت جمهوری اسلامی برای برطرف کردن مشکلات کشور شکل گرفته، تمامی دشمنان هماهنگ صف‌آرایی کردند.

سرویس احزاب شانا - نهصدودهمین جلسه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه با حضور دبیر کل جمعیت و اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر جمعیت برگزار گردید. در این جلسه حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی ، اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج الله) را به تمامی منتظران حضرت تبریک گفتند.

در ادامه جلسه دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت : آنچه امروز شاهد هستیم این است که هم صدایی تمام ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با میدان داری دولت مردمی جهت فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی و بی اثر کردن تحریم هاست. همین مسئله دشمنان انقلاب اسلامی اعم از تفاله هالی رژیم منحوس پهلوی، منافقین ، ساواکی های جنایتکار ومعاندین داخلی به سرکرده گردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل، با پشتوانه دلارهای نفتی عربستان سعودی را نگران کرده چرا که احتمال می دهند این همبستگی امروزی در بدنه حاکمیت جمهوری اسلامی، باعث شکست تحریم و از طرفی بر طرف شدن مشکلات داخلی شود لذا دشمنان چاره مقابله با این همبستگی را در همگرایی بین خودشان دیده اند و به همین دلیل است که تمام جریانات مخالف جمهوری اسلامی با هم هماهنگ شده اند و به تعبیر رهبری معظم انقلاب سعی دارند با کمک امپراطوری رسانه ای خود جای جلاد و شهید را عوض کنند و جنایتکارانی مثل منافقین و ساواکی ها را تطهیر میکنند تا بلکه با هم افزایی بتوانند جمهوری اسلامی را زمین گیر کنند البته به لطف خدا پیامهای پشت پرده غربی ها برای ادامه مذاکرات نشان از این دارد که غرب مجبور به عقب نشینی است البته باید دولت محترم توجه کند که همدلی و همراهی تمامی ارکان نظام با دولت را غنیمت شمارد و حداکثر استفاده را ببرد و دولت باید دقت کند که در کنار تلاشهای شبانه روزی، جهت گیری ها نیز درست و دقیق باشد  تا مردم نتایج زحمات دولت را در سفره های خود مشاهده کنند.

بوربور در خصوص حضور رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی  بیان داشت: جمهوری اسلامی در توافق ۲۰۱۵ تمامی تعهدات خود را انجام داد و آنچه امروز مهم است اینکه غربی ها به تعهدات خودشان برگردند و نه اینکه مجددا جمهوری اسلامی تعهد جدیدی را بپذیرد.

وی در خصوص موضوع ارز و طلا بیان داشتند که متاسفانه شاهد سیاست های غلط از طرف دولت هستیم بطور مثال توزیع ۵۰۰۰ یورو برای هر کد ملی و توزیع ربع سکه در بازار با چه منطقی قابل پذیرش است؟ مگر نه این است که طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز نگهداری ارز بصورت اسکناس جرم است پس اینکه خود دولت این اسکناس را توزیع می کند چه مفهموی دارد؟ متاسفانه نتیجه این تصمیمات غلط نابود کردن سرمایه های ملی است و دادن رانت بزرگ به دلالان و سرمایه داران است، این دولت در موضوع بازار ارز و طلا دقیقا دنباله رو همان مسیر اشتباه دولت قبل است.

ایشان فرمودند جمعیت وفاداران مکاتبه ای را در خصوص اینجور تصمیمات اشتباه خصوصا  در حوزه اقتصاد با ریاست محترم جمهوری انجام خواهند داد. در پایان اعضای جمعیت نکته و نظرات خود را بیان نمودند. 

کد خبر 667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha