برگزاری نشست بررسی عملکرد نمایندگان توسط شورای ائتلاف بوشهر

نشست هم اندیشی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر با حجت الاسلام دکتر احمدی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان عسلویه و جم برگزار شد.

سرویس استان‌های شانا - نشست هم اندیشی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر با حجت الاسلام دکتر احمدی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان عسلویه و جم برگزار شد.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام جمالی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان با اظهار خرسندی از برگزاری جلسه با نمایندگان استان اظهار داشت: یکی از اهداف این نشست ها ایجاد همدلی و هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در راستای تقویت تفکر انقلابی و ولایی است.

جمالی رسالت دیگر شورای ائتلاف را ایجاد بستری عادلانه برای رقابت بین نیروهای انقلابی دانست و در همین راستا نظارت مستمر بر عملکرد منتخبین را از دیگر رسالت های شورای ائتلاف دانست.

جمالی تاکید کرد نظارت ها و نقدهای منصفانه از وظایف و رسالت های شورای ائتلاف است که بدون حب و بغض نسبت به دولت و منتخبین در مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد.

جمالی خاطرنشان کرد بنای شورای ائتلاف حمایت از منتخبین خود چه در سطح دولت و ریاست جمهوری و مجلس و شوراهای شهر و روستا است تا زمانی که منتخبین بر اصول و مبانی انقلابی و ولایی خود پایبند هستند.

  در ادامه شفیعی دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان اظهار داشت: هم اندیشی، مطالبه گری و هم افزایی با نمایندگان منتخب این شورا یکی از برنامه های این شوراست که برگزاری این جلسه و سایر جلسات با نمایندگان در همین راستا است.

شفیعی اولین نشست با حجت الاسلام دکتر احمدی نماینده شهرستان های کنگان، دیر، عسلویه و جم را به دعوت این شورا در راستای همین هم اندیشی و مطالبه گری دانست و خاطر نشان کرد که این نشست ها تا اوایل خرداد سال جاری با همه ی نمایندگان استان برگزار خواهد شد.

شفیعی افزود انتطار شورای ائتلاف از نمایندگان استان در مجلس پایبندی به همان میثاق نامه ای است که این نمایندگان با شورا امضا کردند.

شفیعی ضمن سپاس از حضور دکتر احمدی در این جلسه و اعضای شورای ائتلاف از سراسر استان گفت: انتظار داریم در این نشست اعضای محترم، دیدگاه ها و نظریات خود را نسبت به عملکرد دکتر احمدی خیلی صریح و شفاف در فضایی تعاملی اعلام کنند تا نماینده نیز به تناسب به بیان عملکرد و پاسخگویی نسبت به سوالات و ابهامات بپردازد.

در ادامه این نشست برادران زیر به بیان دیدگاه ها، انتظارات، نقدها و خواسته های خود از دکتر احمدی پرداختند:

سید جلال حق شناس دبیر شورای ائتلاف شهرستان جم، حجت الاسلام ملک پور از شهرستان عسلویه، عبدالله فاتحی از حزب موتلفه و عضو شورای ائتلاف، حجت الاسلام راستگو رئیس شورای ائتلاف تنگستان، روزبه ابراهیمیان دبیر شورای ائتلاف تنگستان، تیمور یزدان شناس عضو هیئت مؤسس و مسئول دفتر  تحلیل نظارت و بازرسی شورای ائتلاف استان، حمیدرضا احمدی از حزب توسعه و عدالت و عضو شورای ائتلاف، موحدی مدیر کل آموزش و پرورش و عضو هیئت مؤسس شورای ائتلاف، محمد حیاتی مسئول کمیته دفتر و دبیرخانه شورای ائتلاف استان، ابراهیم مهتدی دبیر شورای ائتلاف شهرستان دشتستان، تیمور عمرانی مسئول کمیته روابط عمومی و ارتباطی.

در پایان جلسه دکتر احمدی نماینده حوزه های انتخابیه کنگان و دیر و عسلویه و جم ضمن اظهار  رضایت از حضور در جمع اعضای شورای ائتلاف استان به بیان عملکرد خود در حوزه انتخابیه و پاسخ به سؤالات حضار پرداختند.

دکتر احمدی با اشاره به فعالیت های دینی و انقلابی از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون  حرکت در مسیر ولایت را از عوامل رستگاری و موفقیت دانستند و عدم همراهی و تبعیت از مسیر رهبری را مایه ی هلاکت دانستند.

دکتر احمدی از بیان دیدگاه ها و درددل ها و مطالبات اعضای شورای ائتلاف استقبال کردند و تشکیل چنین جلساتی را ضروری و لازم دانستند. در ادامه دکتر احمدی به بیان عملکرد خود در حوزه های انتخابیه پرداختند.

دکتر احمدی تعامل و هم افزایی با نمایندگان استان در مسائل کلان استان، پیگیری حقوق مردم در بخش نفت و گاز و استفاده از ظرفیت حضور خود در کمیسیون انرژی در جهت منافع مردم استان و حوزه ی انتخابیه، تلاش برای به کارگیری نیروهای بومی در مدیریت نفت و گاز و پتروشیمی ها، جذب بودجه برای انتقال آب به جم، جذب اعتبار  برای راه های مواصلاتی عسلویه، جذب اعتبار برای آموزش و پرورش درسطح شهرستان های جنوبی استان، روشنگری و نقش فعال علیه اغتشاشات سال ۱۴۰۱ را از جمله فعالیت های خود در در طول دوران نمایندگی برشمردند.

همچنین دکتر احمدی به نقدهای حضار در زمینه دفاع از تاج گردون، حمایت از یک فرد اصلاح طلب برای استانداری بوشهر، جزئی نگری و عدم همراهی با نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم در سطح استان خصوصا در حوزه پارس جنوبی، عدم امضای استیضاح روحانی رئیس جمهور سابق، عدم حمایت از نیروهای انقلابی در حوزه های انتخابیه و حمایت از برخی نیروهای اصلاح طلب در برخی پست های مدیریتی در استان، سکوت در جریان اغتشاشات سال ۱۴۰۱ پاسخ دادند.

در ادامه دکتر احمدی آمادگی خود را برای برگزاری این نشست ها در سطوح استانی و شهرستانی اعلام کردند. این جلسه در فضایی مثبت و سازنده همراه با صرف افطاری به پایان رسید.

کد خبر 772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha