اقراریان: کالبد تهران ما را به جامعه توحیدی نمی‌رساند

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهر تهران گفت:در شهری که صدای اذان شنیده نمی‌شود تعجبی نیست که جوانان ما امروز با وضعیت بسیار ناراحت کننده در شهر قدم بزنند.

به گزارش شانا، مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه متأسفانه آنچه امروز در تهران مشاهده می‌شود به دلیل سیاست‌های غلط گذشته است گفت: در حوزه فرهنگ دچار چالش‌ها و آسیب‌های جدی هستیم و پیامدهای آن را مشاهده می‌کنیم.

وی ادامه داد: در شهری که صدای اذان شنیده نمی‌شود تعجبی نیست که جوانان ما امروز با وضعیت بسیار ناراحت کننده در شهر قدم بزنند فرزندان ما محصول تربیت آموزش و پرورش خودمان هستند.

اقراریان با بیان اینکه مگر غیر از این است که هدف و غایت و نزول قرآن برای حرکت به سمت توحید است گفت: با جامعه توحیدی فاصله بسیاری داریم انقلاب اسلامی قرار بود ما را به جامعه توحیدی برساند اما کالبد شهر ما را به جامعه توحیدی نمی‌رساند.

عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: اگر بپذیریم تهران قرار است الگوی کلانشهرهای جهان اسلام باشد باید بدانیم قبله آن شهر ری است جهت توسعه تهران به سمت شهر ری نیست و به سمت شمال شهر و سرمایه داری است مرکز تهران منطقه ۱۲ نیست بلکه منطقه ۲۰ است.

وی گفت: کماکان درحال قدم زدن در حوزه نئولیبرالیسم غربی هستیم جامعه باید بیدار شود و اگر بیدار نشود دچار مشکلات فراوانی خواهیم شد.

کد خبر 782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha