شورای ائتلاف سمنان: به آزادی قدس شریف نزدیک هستیم

امروز به فضل الهی از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت‌المقدس نزدیک‌تر هستیم و رژیم صهیونیستی در عمر خود هرگز گرفتاری‌های هولناکی چون امروز نداشته است.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد.

بِِسم الله الرَّحمن الرَّحیم 

روز جهانی قدس، میراث و ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی رحمت الله علیه است. این روز به مثابه‌ی روزی سرنوشت‌ساز برای اتحاد جهان اسلام محسوب می‌شود تا مسئله قدس نه تنها به فراموشی سپرده نشود بلکه وحدت و انسجامی بین ملل مسلمان به وجود آید که به آزادی قدس شریف بینجامد. امروز شاهد به ثمر نشستن ابتکار حضرت امام (ره) هستیم که قدس به مسئله اول جهان اسلام تبدیل شده و انزجار و نفرت از صهیونیست ها در جهان به اوج خود رسیده و نابودی رژیم صهیونیستی به یک ایده باورپذیر تبدیل شده است.

روز جهانی قدس روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای مقاومت، همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، اعلام انزجار از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان آن و تلاش برای ایجاد وحدت و یکپارچگی بین ملت ها و دولت های اسلامی و اعلام آمادگی برای آزادسازی قدس شریف می باشد.

امسال در حالی ۴۴ سال از تدبیر حکیمانه و مدبرانه رهبرکبیر انقلاب اسلامی در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار می‌گذرد که به فضل الهی از هر زمان دیگری به آزادسازی بیت‌المقدس نزدیک‌تر هستیم و این رژیم در عمر خود هرگز گرفتاری‌های هولناکی چون امروز نداشته است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان با اعلام بیعت مجدد با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی که فرمودند: « قدس متعلق به مسلمین است» و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین و ضمن همراهی هر ساله با مردم شریف این استان در راهپیمایی های روز قدس، انزجار و نفرت بیش از پیش خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می دارد و از تمامی اقشار و آحاد ملت عظیم الشأن این مرز و بوم دعوت می نماید بار دیگر با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان اعلام نمایند.

کد خبر 831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha