توصیه نماینده ولی‌فقیه در کردستان به اعضای شورای ائتلاف: امیدآفرینی کنید

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: جامعه کنونی بیش از هر زمان دیگری نیاز به امیدافزایی داشته و باید مثبت‌گرا باشیم.

سرویس استان‌های شانا - حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده رهبر معظم انقلای در ضیافت افطاری اعضای شورای ائتلاف استان کردستان، با تسلیت سالروز شهادت امیرالمومنین علی(ع) به اهمیت و جایگاه شب قدر در شب بیست‌وسوم پرداخت و اظهار داشت: شخصی نزد امام صادق(ع) آمد و سوال کرد که نمی‌توانم سه شب را احیا بگیرم، حضرت فرمودند شب بیست‌وسوم از همه مهم‌تر است.

وی با اشاره به وضعیت کشور و فرمایشات رهبری، بر ضرورت امیدافزایی در جامعه تاکید کرد و گفت: این‌ روزها جامعه نیاز به امید دارد، چرا که دشمن همچنان دنبال دسیسه‌های خود بوده و پس از اتفاقات سال گذشته مدام موضوعاتی مبنی بر اینکه "ما عزادار هستیم" را مطرح می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه اگر چه مشکلاتی در کشور وجود داشته و کسی منکر آن نیست، اما نفس انقلاب امید است، تصریح کرد: انتظار دیگر این است که در برابر پدیده‌ها، مثبت‌گرا باشیم.

وی با اشاره به اینکه دفع فتنه‌ها، امیدافزایی ایجاد کرده و می‌کند، افزود: توسعه ارتباطات و برقراری روابط دیپلماتیک با کشورهای دیگر از جمله عربستان باعث امید شده است.

پورذهبی با تاکید بر اینکه در مقابل مشکلات، اقدامات انجام شده در استان را با هم ببینیم، بیان کرد: با کسی نسبتی نداریم، اما دستور حضرت آقاست که اگر انتقادی از مسئولی دارید در خفا مطرح شود.

وی اظهار کرد: حضرت آقا در دیدار با نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها فرمودند ممکن است در کاری نظر و ایده‌ای داشته باشید، اما باید نظر ولی‌فقیه را دنبال کنید، نظر این است که با فریادها کار استان پیش نمی‌رود کما اینکه انتقادات هم باید باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: هر کس در جامعه کنونی، دو قطبی ایجاد و وحدت اجتماعی سیاسی و فرهنگی را به هم بزند در زمین دشمن بازی می‌کند، باید متوجه باشیم خیلی‌ها دنبال ایجاد شکاف قومی هستند.

وی درباره قانون حجاب عنوان کرد: حضرت آقا فرمودند کسانی که بدحجابی می‌کنند، باید فرهنگ حجاب و عفاف را به آنان یادآور شد و راهنمایی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در پایان آیه 83 سوره قصص را یادآور شد و ابراز داشت: اگر می‌خواهیم به‌جایی برسیم، باید برتری‌جویی را کنار گذاشته و دنبال فساد نرویم.

کد خبر 844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha