کد خبر 869
۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۳
ایران متحد ماند؛ اپوزیسیون تجزیه شد

نورالدین قدیمی، معاون استان‌های شانا، طی یادداشتی در کانال شخصی خود از تجزیه شورای همبستگی براندازان و اتفاقات اخیر آن نوشت.

به گزارش شانا، نورالدین قدیمی، معاون استان‌های شانا، در پی جدا شدن تجزیه شورای همبستگی براندازان در کانال شخصی خود در پیام‌رسان ایتا نوشت:

همان‌طور که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود، ائتلاف اپوزیسیون خارج از کشور، پس از ۶ ماه، به‌صورت عملی با کناره‌گیری حامد اسماعیلیون تمام شد. البته برای همه روشن بود که حامد اسماعیلیون (نزدیک به گروهک منافقین و مورد حمایت شبکه تلویزیونی تجزیه‌طلب اینترنشنال) از همان ابتدا هم چشم دیدن رضا پهلوی (رأس سلطنت‌طلبان و مورد حمایت تلویزیون منوتو) را ندارد، اما اسماعیلیون اندکی پس از این کناره‌گیری در گفتگو با شبکه حامی خود (اینترنشنال) به‌صراحت علیه رضا پهلوی مصاحبه کرد.

رضا پهلوی نیز طی روزهای گذشته در یک حرکت انتحاری، به سرزمین‌های اشغالی سفر کرد. این سفر گذشته از اینکه از سوی بسیاری در داخل و خارج (به دلیل فرهنگ رفتاری حاکم بر سلطنت‌طلبان) مورد تمسخر قرار گرفت، به‌روشنی نشان داد که این افراد برای مخالفت با جمهوری اسلامی حاضرند حتی با دشمن شماره یک ایران یعنی صهیونیست‌ها نیز هم‌پیمان شوند.

پیش‌تر خروج یکباره و بدون توضیح نازنین بنیادی از این ائتلاف و متوقف کردن فعالیت‌های خود در فضای مجازی نیز حاشیه‌ساز شده بود که البته به دلیل نداشتن جایگاه مؤثر در جریان اپوزیسیون، چندان جدی تلقی نشد.

حالا از جمع به‌اصطلاح رهبران اپوزیسیون، تنها مصی علینژاد باقیمانده که احتمالاً باید او را زرنگ‌ترین فرد این ائتلاف دانست؛ کسی که از طریق کاسبی با خون و زندگی معترضان در داخل کشور، وضع مالی خوبی به هم زده است.

کد خبر 869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha