زمان برگزاری انتخابات شورای ائتلاف شهرستان‌های کرمان تعیین شد

۳۱ اردیبهشت ماه انتخابات شورای ائتلاف شهرستان کرمان و ۷ خردادماه در شهرستان هایی که تاکنون انتخابات انجام نشده، برگزار می شود.

سرویس استان‌های شانا - نخستین جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان عصر شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه جاری با حضور هیت اجرایی، دبیران تشکل ها و هیئت موسس تشکیل شد.

در ابتدای این نشست رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به برنامه ها و اهداف شورا طی سال جاری اظهار داشت: انشاالله طی سال جاری نشست‌های شورای ائتلاف استان کرمان با حضور هیئت اجرایی، دبیران تشکل های سیاسی و هیئت موسس هر دو هفته یک بار به صورت منظم برگزار می شود.

IMG_20230506_214946_208.jpg

حجت الاسلام مهدی عرب پور بیان داشت: اعضای شورای ائتلاف بایستی به طور منظم در جلسات حضور داشته باشند تا برنامه ها با مشورت و پیگیری مداوم به سرانجام برسد.

در ادامه این نشست دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کرمان اظهار داشت: شورای ائتلاف نقش هماهنگی در بین تشکل ها، احزاب انقلابی و ولایی را به عهده دارد و تحکمی در این تعاملات وجود ندارد و شورا با روندی دمکراتیک از ابتدا شروع کرده و این روال همچنان ادامه دارد.

سید حسین صابری با اشاره به روند شکل گیری شورای ائتلاف بیان داشت: به زودی شورای ائتلاف در شهرستان هایی از استان کرمان که تاکنون برگزار نشده یا به حد نصاب نرسید طی ماه جاری و ابتدا خردادماه امسال با برنامه ریزی با انجام انتخابات شکل می گیرد.

IMG_20230506_214952_235.jpg

وی با بیان اینکه در اکثر شهرستان ها انتخابات شورای ائتلاف برگزار شده، تصریح کرد: در شهرستان های باقیمانده انتخابات شورای ائتلاف به زودی برگزار می شود.

در ادامه این نشست پس از تبادل نظر اعضا مصوب شد، انتخابات شورای ائتلاف شهرستان کرمان طی روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری با مدیریت هیئت موسس شهرستان کرمان و همچنین در شهرستان های باقیمانده با مدیریت هیئت موسس شهرستان و ناظر شورای ائتلاف استان در روز یکشنبه ۷ خردادماه سال جاری برگزار شود.

کد خبر 945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha