تقدیر دکتر حدادعادل از سفر آیت‌الله رئیسی به سوریه/ ارائه گزارشی درباره وضعیت اقتصادی کشور توسط دهنوی/ ترابی عضو جدید شورای مرکزی شد

دکتر حدادعادل با اشاره به جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حمله به منازل مسکونی و شهادت کودکان و زنان بیگناه در جریان این حمله گفت: دنیا و مقاومت منتظر واکنش متناسب از طرف گروه‌های جهادی است.

سرویس اخبار شانا - نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور اعضای ائتلاف برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با برشمردن مهم‌ترین تحولات و مناسبت‌های ایام اخیر از جمله روز معلم، این مناسبت را به فرهنگیان تبریک گفته و به دولت و دستگاه‌های اجرایی برای حل سریعتر دغدغه‌های فرهنگیان توصیه کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همچنین باید به شهید الداغی نیز ادای احترام کرد که هم نحوه شهادت او و هم تشییع عظیم مردم سبزوار، پیام خاص و معنای عمیق و مهمی داشت.

دکتر حدادعادل با اشاره به آغاز بکار نمایشگاه کتاب که طی سالیان اخیر بدلیل شرایط کرونایی بصورت مجازی و با ظرفیت کم برگزار می‌شد، از نیروهای متعهد و انقلابی برای حضور در نمایشگاه دعوت کرد.

رئیس شورای ائتلاف در بخش دیگری از جلسه، با ابراز امیدواری نسبت به اقدامات اخیر دولت در سیاست خارجی و سیاست تنش‌زدایی با همسایگان و بطور ویژه سفر اخیر آیت‌الله رئیسی به سوریه گفت: امروز به روشنی احساس می‌شود که مواضع ایران در قبال سوریه مواضع برحقی بود و این بقیه هستند که به سمت سوریه برمیگردند بجای اینکه سوریه را به سمت خود ببرند.

دکتر حدادعادل با اشاره به جنایت جدید رژیم صهیونیستی در حمله به منازل مسکونی و شهادت کودکان و زنان بیگناه در جریان این حمله گفت: دنیا و مقاومت منتظر واکنش متناسب از طرف گروه‌های جهادی است و امیدواریم خدای متعال به مظلومان فلسطین کمک کند.

پس از سخنان دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، برخی حاضرین در نطق پیش از دستور نکاتی را مرتبط با شرایط حال حاضر کشور در حوزه‌های مختلف مطرح نموده و سپس دکتر محسن دهنوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت اقتصادی کشور و راهکارهای مهار تورم پرداخت.

در این جلسه، دکتر ناصر ترابی دبیر کل خانه جهادگران ایران اسلامی نیز با توجه به شهادت شهید اسماعیل احمدی، به عنوان عضو جدید حقوقی شورای ائتلاف به نمایندگی از جامعه جهادگران به شورای مرکزی معرفی و در جلسه حضور یافت.

کد خبر 960

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha