شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
-
سیدجواد حسینیکیا نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سنقر شد
سیدجواد حسینیکیا نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سنقر شد
-
فتحالله حسینی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه قصر شیرین شد
فتحالله حسینی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه قصر شیرین و گیلانغرب شد.
-
وحید احمدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کنگاور شد
وحید احمدی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین شد.
-
دهنوی: بخاطر حفظ وحدت از حضور در لیست شورای ائتلاف انصراف دادم
محسن دهنوی نماینده تهران و کاندیدای انتخابات مجلس گفت: به درخواست بزرگان شورای ائتلاف جهت حفظ وحدت نیروهای انقلاب، از حضور در لیست انصراف دادم.
-
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اعلام کرد
لیست نهایی و مشترک "شورای ائتلاف" و "جبهه پایداری" برای انتخابات مجلس دوازدهم + اسامی
رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب لیست نهایی "ایران سربلند، مجلس انقلابی" را اعلام کرد.
-
لیست کاندیداهای شورای ائتلاف در استان مرکزی + جدول
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کاندیداهای مورد حمایت شورای ائتلاف در استان مرکزی را اعلام کرد.
-
عبدالرضا افروغ نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه الیگودرز شد
عبدالرضا افروغ نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه الیگودرز شد.
-
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شیراز
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شیراز اعلام شد.
-
حبیب دهمره و فرهاد شهرکی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زابل شدند
حبیب دهمره و فرهاد شهرکی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زابل شدند.
-
محمد رضا محسنی ثانی و علی بروغنی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سبزوار شدند
محمد رضا محسنی ثانی و علی بروغنی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه سبزوار شدند.
-
محمدرضا رئیسیون نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه نهبندان شد
محمد رضا رئیسیون نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه شد.
-
حسین اسدالهی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه هشترود شد
حسین اسدالهی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق شد.
-
نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف در حوزه انتخابیه تبریز
6 نامزد در حوزه انتخابیه تبریز مورد حمایت شورای ائتلاف استان قرار دارند.
-
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمان اعلام شد
لیست شورای ائتلاف برای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمان اعلام شد.
-
محمد علی آخوندی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مهریز شد
محمد علی آخوندی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مهریز و بافق شد.
-
علی عرفانی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مراغه شد
علی عرفانی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر شد.
-
عبدالکریم جمیری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بوشهر شد
عبدالکریم جمیری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم شد.
-
سید علی حسینی و محمد رستمی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه نیشابور شدند
سید علی حسینی و محمد رستمی نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه نیشابور ، فیروزه ، زبر خان و میان جلگه شدند.
-
غلامرضا لالوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه فریمان شد
غلامرضا لالوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه فریمان ، سرخس ، بخش های احمد آباد و رضویه شد.
-
حسین محمدزاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه درگز شد
حسین محمدزاده نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه درگز شد.
-
علیرضا ارژنگ نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار شد
علیرضا ارژنگ نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار شد.
-
سید سعید زمانیان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شهرکرد شد
سید سعید زمانیان نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شهرکرد ، بن و سامان شد.
-
احسان جمشیدیان و حسین امامی راد نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه چناران ، طرقبه ، شاندیز و گلبهار شدند
احسان جمشیدیان ، حسین امامی راد نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه چناران ، طرقبه ، شاندیز و گلبهار شدند.
-
جواد طاهری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تربت جام شد
جواد طاهری نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تربت جام ، تایباد ، باخزر و صالح آباد شد.
-
محسن زنگنه نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تربت حیدریه شد
محسن زنگنه نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه شد.
-
حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زاهدان شدند
حسینعلی شهریاری ، ناصر کاشانی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه زاهدان شدند.
-
علی شیرین زاد ، علیرضا عباسی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کرج شدند
علی شیرین زاد ، علیرضا عباسی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کرج شدند.
-
سید هاشم موسوی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه گناباد شد
حجت الاسلام سید هاشم موسوی گناباد نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه گناباد شد.
-
حسین حاتمی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کلیبر و خداآفرین شد
حسین حاتمی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه کلیبر،خداآفرین و هوراند شد.
-
سید حسن سیفی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شبستر شد
سید حسن سیفی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه انتخابیه شبستر شد.