استقبال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از اجرای طرح کالابرگ الکترونیک

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از همه دوستداران نظام اسلامی تقاضا دارد دولت را در اجرای این طرح یاری رسانده و بسترهای فراگیری آن را مهیا سازند.

سرویس اخبار شانا - آغاز اجرای طرح کالابرگ الکترونیک که در راستای سیاست‌های عدالت‌بخش نظام اسلامی و به منظور تامین سبد تغذیه خانوارهای کم درآمد می باشد را به فال نیک گرفته و امیدواریم در آینده ای نزدیک، دهک های کم برخوردار دیگر نیز مشمول این طرح ملی شوند.  

اجرای این طرح که از جمله مصوبات عدالت بخش مجلس انقلابی است ، نیازمند همکاری و همراهی همه دستگاه های مسوول خواهد بود تا دولت بتواند با تنظیم بخش هایی از بازار مصرف کالاهای اساسی، در مسیر تحقق شعار سال به ویژه در بخش مهار تورم و ثبات بازار گام موثری بردارد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با توجه به دستاوردهای این طرح که مهار آسیب تورم بر سفره طبقات کم درآمد ، استمرار اصلاحات کلان اقتصادی دولت سیزدهم ، تولید سرمایه اجتماعی و امیدآفرینی خواهد بود، از همه دوستداران نظام اسلامی تقاضا دارد دولت را در اجرای این طرح یاری رسانده و بسترهای فراگیری آن را برای دهک های دیگر کم درآمد جامعه مهیا سازند تا امید به حل مشکلات کشور در میان مردم تجلی بیشتری یابد.

کد خبر 1044

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha