انقلاب امام (ره) تبدیل به مدلی برای بشریت تشنه آزادی، عدالت، معنویت و حقیقت شده است

اینک انقلاب امام خمینی (ره) با هدایت و رهبری  امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) این خلف صالح پیرجماران، پویا ، بالنده و فراگام ، و علی رغم میل دشمنان و بد خواهان ، پای به دهه ی پنجم گذاشته است.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان در آستانه سی‌ و چهارمین سالگرد رحلت امام عظیم‌الشان (ره) ضمن تسلیت به امت حزب الله با تاکید بر حفظ ارزش‌ها و انسجام همه نیروهایی که دل در گرو آرمان‌های شهیدان عزیز و امامین انقلاب دارند. از مردم ولایتمدار وشهید پرور استان دار المومنین همدان دعوت کرد تا با حضور خود در مراسم بزرگداشت این ایام یاد و نام امام عظیم الشان و شهدای ۱۵ خرداد را زنده نگه دارند.

در این بیانیه آمده است:

۱۴ خرداد سالروز عروج آسمانی روح خدا در کالبد زمان حضرت امام خمینی(ره) است که یکی از عظیم‌ترین انقلابِ های تاریخ را با دو عنصر «دین» و «مردم» بنیان نهاد؛ انقلابی که سرآغاز آن قیام مردمی ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ بود و همچنان به مسیر خود ادامه می‌دهد که نشانه‌های پویا بودن این انقلاب اسلامی  و راه امام خمینی (ره) آشکار است.

حضرت امام خمینی (ره) ازجمله رهبران الهی بود که آرمان و آرزوی مجاهدان الهی در طول تاریخ را محقق کردند و اراده مردم مسلمان ایران و سایر مسلمانان جهان و حتی ملت‌های آزادی‌خواه را در مسیر اراده خداوند متعال قرار دادند.  

او که باشناخت اسلام ناب محمدی (ص) از زلال معرفت سخن گفت  و با نفی گفتمان متجمد (تحجر) و متجدد (انفعال) ، گفتمان مجدد برای احیای اسلام ناب محمدی (ص) بنا گذاشت.

امام راحل با برخورداری از همه ویژگی‌های مورد نیاز برای رهبری دینی و الهی، سکان انقلاب اسلامی را به دست گرفت و هدایت پیامبرگونه خود را بر جهانیان آشکار ساخت.

قلب او ۸۶ سال با زمزمه همه فرشتگان هماهنگ و همنواز بود و آیینه گردان همه خوبی ها وزیبایی ها  ، او از ۱۵ خرداد تا کنون  ، امروز  و همیشه چشم هایمان را به دیدن تماشایی ترین لحظه ها فرا می خواند.

دستی که در طوفان خیزترین برهه ی روزگار ، کشتی سرنوشت ما را به ساحل فلاح وصلاح رساند و از گرداب های هول و وحشت به جزیره امن استقلال و عزت وآزادی رساند و سپس مجمع الجزایر آگاهی و بیداری را وسعت داد و همه ی خشکی ها را به دریا ها و اقیانوس ها پیوند داد ، انسان تشنه ی معنویت و عدالت و آزادی را با زلال چشمه سار معرفت اسلام ناب محمدی (ص) سیراب کرد و از او نسل شهید ساخت که شاخص انسانیتند .او منشور آگاهی و آزادی را گشود و نسل تحقیر شده  و تازیانه خورده را به اوج عزت و سرافرازی دعوت کرد .

و اینک انقلاب امام خمینی (ره) با هدایت و رهبری  امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) این خلف صالح پیرجماران، پویا ، بالنده و فراگام ، و علی رغم میل دشمنان و بد خواهان ،  پای به دهه ی پنجم گذاشته و با تکیه بر اصول ، اهداف و آرمان های اسلام عزیز ، امام (ره) و شهدای والا مقام ، با پشت سر گذاشتن موانع داخلی و خارجی به پیش می رود و خود تبدیل به یک مدل حکومتی برتر و تابلو زیبایی برای زندگی همراه با دین  برای بشریت تشنه ی آزادی ، عدالت و معنویت و حقیقت  شده و زمینه‌ساز ظهور حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) خواهد شد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، ضمن تسلیت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خوبی‌ها و در شصتمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد،  با تاکید بر حفظ ارزش‌ها و انسجام همه نیروهایی که دل در گرو آرمان‌های شهیدان عزیز و امامین انقلاب دارند. از مردم ولایتمدار وشهید پرور استان دار المومنین همدان دعوت می نماید تا با حضور خود در مراسم بزرگداشت این ایام یاد و نام امام عظیم الشان و شهدای ۱۵ خرداد را زنده نگه دارند.

کد خبر 1050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha