حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از برنامه‌های دکتر نیکبخت

دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ابراز امیدواری کرد که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به دکتر نیکبخت برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی رای اعتماد دهند و ایشان عهده دار مسئولیت شوند.

سرویس اخبار شانا - دکتر محمدعلی نیکبخت گزینه معرفی شده از سوی آیت الله رئیسی رئیس جمهور به مجلس برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی، با حضور در جلسه مورخ چهارشنبه ۲۴ خردادماه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به ارائه برنامه های خود برای حل معضلات موجود در حیطه مسئولیتی وزارت کشاورزی پرداخت.

وی در این نشست با ارائه گزارشی از سوابق و اقدامات انجام گرفته توسط خود، به برنامه‌های عملیاتی مدنظر برای وزارت جهاد کشاورزی در صورت کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی پرداخت.

نیکبخت در این نشست بر لزوم بازگشت تفکر و نیروهای جهادی به وزارت کشاورزی برای حل مشکل کشاورزان و دامداران اشاره کرد و گفت با اقداماتی می توان در مدت کوتاهی نیازهای اساسی کشور را از داخل تامین کرد و در این خصوص به تجربه مدیریتی خود در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد که به عنوان الگوی موفق می تواند در سایر پهنه های کشور مورد بهره برداری قرار گیرد.

در ادامه این نشست اعضای شورای مرکزی ائتلاف توصیه ها و تذکراتی خطاب به نیکبخت مطرح و آقای دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن اعلام حمایت از برنامه های دکتر نیکبخت و ابراز امیدواری در خصوص حمایت مجلس شورای اسلامی از ایشان و رای اعتماد نمایندگان به گزینه معرفی شده از سوی دولت، بر لزوم برنامه ریزی برای حل مشکلات کشاورزان و دامداران و همچنین تامین نیازهای کشور در حوزه کالاهای اساسی تاکید کرد.

همچنین دکتر محسن رضایی عضو شورای مرکزی ائتلاف و رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا نیز در سخنانی ضمن آرزوی توفیق برای دکتر نیکبخت به تجربه موفق استفاده از نیروهای جهاد سازندگی در حل مسایل مهم کشور اشاره و بر لزوم بازگشت این تفکر و افراد به وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد.

کد خبر 1094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha