هیچکس جز نیروهای انقلابی شانه زیر مشکلات کشور قرار نمی‌دهد/ لزوم پرهیز از اختلاف میان نیروهای انقلابی

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: هیچکس غیر از نیروهای انقلابی، نمی توانند شانه هایشان را زیر بار مسائل کشور بگذارند

به گزارش شانا به نقل از خبرگزاری برنا، جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۴ خردادماه با حضور محمدعلی نیکبخت گزینه معرفی شده از سوی رئیس جمهور به مجلس برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی و محسن رضایی، رئیس دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا برگزار شد.

در ابتدای نشست محسن رضایی ضمن تشکر از اقدامات شورای ائتلاف، گفت: باید خداقوت بگوییم به آقای دکتر حداد عادل که همیشه پای کار جریان انقلاب بودند و این جلسات را راهبری و مدیریت می‌کنند.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی ما که در اینجا جمع شدیم حراست از ارزش‌های انقلاب است و میخواهم کمی درباره این موضوع صحبت کنم، ما الان شاهد انبوهی از مشکلات در محور اقتصاد و فرهنگ هستیم که بر دوش نظام قرار گرفته است.

رضایی خاطرنشان کرد: هیچکس هم غیر از نیروهای انقلابی، نمی توانند شانه هایشان را زیر بار این مسائل بگذارند چون دولت ها و مجالس مختلف در دوره های مختلف می آیند و می روند و حتی در دوره‌هایی به این مسائل ریشه ای توجه نمی‌کنند، اما نیروهای انقلابی که دغدغه ایران و انقلاب را دارند هر کجا که باشند احساس وظیفه کرده و درصدد حل مشکلات بر می‌آیند.

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم حفظ وحدت نیروهای انقلاب گفت: نکته مهمی که باید در سال جاری به آن توجه کنیم این است که بچه های انقلاب نباید با یکدیگر در نهادهای مختلف درگیر بشوند و اختلافات خود را بروز دهند.

وی در پایان سخنان خود گفت: وظیفه و راهبرد شورای ائتلاف باید کمک و راهبری سه قوه برای هم افزایی بیش‌تر آن‌ها برای حل مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف باشد تا به مرور زمان بتوانیم با هم افزایی و همکاری همه نیروهای جبهه انقلاب خدمت شایانی به مردم و انقلاب اسلامی کرده باشیم.

کد خبر 1096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha