بوربور: "تناسبی شدن" موجب پرشوری انتخابات می‌شود

بوربور با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی به ویژه در حوزه انتخاباتی تهران بیان کرد: برای اولین بار در تهران قرار است انتخابات جریانی و حزبی برگزار شود.

سرویس احزاب شانا - نهصد و بیست و سومین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی روز دوشنبه ۵ تیر ماه ۱۴۰۲ با حضور دبیرکل و اعضای جمعیت به صورت حضوری و مجازی برای استان ها  برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس حبیب الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره نقش ایمان و امید در زندگی مردم گفت :  تجلی دو موهبت الهی را به صراحت در جریان انتخابات مجمع خیرین استان همدان از نزدیک مشاهده نمودم , شرکت کنندگان در کار خیر و حضور در این مجمع و انتخابات حضور پر شوری داشتند.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی  افزود:  با وجود تمام مشکلات داخلی و بی تدبیری و بی برنامگی ها در گذشته امام و در حال حاضر رهبری مسیر درست را به جامعه نشان می دهندو این را لطف بزرگ خداوند می دانیم .

بور بور با اشاره به بعضی از روسای جمهوری بعد از انقلاب اسلامی اظهار نمود : بعضی بر عکس تدابیر اعلام شده عمل می نمودند.

حتی در دولت قبل همه چیز را به برجام ربط داده و تصور می کردند مردم را می توان فریب داد.

بوربور ادامه داد: مسئولین اجرایی متاسفانه در تحقق برنامه های پنج ساله نظام اقدام لازم را ننمودند . بعضی از دولت ها  بر این اعتقاد بودند که ما مثل کشور ٱلمان باید به دنبال گفت و گو باشیم  هیچ نیازی به موشک نداریم .

دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در خصوص قدرتمندی ایران اسلامی اعلام کرد: این قدرت موجب محبوبیت فراوان به ویژه در بین کشورهای همسایه شده است.قدرت های بزرگ در خصوص کشورهای همسایه ما می خواهند تصمیمی بگیرند نظر ما را جویا می شوند. موفقیت ما در حوزه سیاست های خارجه مرهون هدایت های بی نظیر رهبری می باشد.

وی در خصوص نقش ولایت فقیه در جامعه بیان داشت : همان طور که امام راحل فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا اسیبی نبینید.

دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در خصوص مسائل داخلی اظهار داشت : انتظار می رفت حرکات موثر و مثبت بیشتری از دولت در این دو سال برای مردم در حوزه اقتصادی بوجود بیاید . در شهرداریها  نظارت بسیار کمی وجود دارد تا جایی که محصولات کشاورزی در میادین شهرداری تا دو برابر قیمت مسیر عبور بین شهری عرضه می شود. حتی مسئولان شهرداری واقف به حوزه قیمت گذاری نیستند. یقینا موفقیت برای حضور حداکثری مردم در انتخابات اتی بستگی به عملکرد قوای سه گانه خواهد داشت .

در پایان بوربور با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی به ویژه در حوزه انتخاباتی تهران بیان کرد: برای اولین بار در تهران قرار است انتخابات جریانی و حزبی برگزار شود و به صورت نسبی طرفداران هر جریان نمایندگان خود را از حوزه انتخابی تهران وارد مجلس  نمایند. البته دیگر توجهی به برنامه ها نخواهد شد ولی موجب پرشوری انتخابات می گردد.

در این جلسه ادامه بحث اقتصادی و راهکار اجرایی سند تحول بنیادین اموزش و پرورش مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

کد خبر 1150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • خدیجه (سارا)اسدی IR ۱۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۹
    0 0
    با سلام و عرض خدا قوت به همه اعضای گروه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی بنده با حاج آقا بوربور موافقم چون همیشه به نقاط کلیدی وحساس اشاره میکنند و بنا به تجارب چندین ساله خود از مرزهای خیلی سخت باریکی دوستان رو هدایت و عبور میدهند چنان که دشمن نمیدونه از کجا واز کی خورد ...ایکاش ما ملت ایران قدر این عزیزان رو بیشتر بدانیم