تجلیل دکتر حداد عادل از مواضع اخیر مهندس باهنر/ نشست ملی شورای ائتلاف برگزار می‌شود

نشست دو روزه ارکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان‌ها با سخنرانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

سرویس اخبار شانا - جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه با حضور اکثریت اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف ضمن بیان نکاتی در خصوص اهمیت اعیاد قربان و غدیر، بر ضرورت تبیین سیاسی واقعه غدیر تاکید کردند.

دعوت شورای ائتلاف از خانواده‌ها برای حضور در جشن مردمی غدیر

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در این خصوص با اشاره به اینکه اقدام پیامبر گرامی اسلامی (ص) در غدیر خم نقطه عطفی در اسلام سیاسی است گفت: این اقدام تا حدی مهم و با اهمیت بود که اگر اتفاق نمی‌افتاد رسالت پیغمبر(ص) کامل نمی‌شد.

ایشان در تبیین این موضوع به عنوان روش معرفی فرد اصلح به جامعه، کارویژه تشکیلات اسلامی و انقلابی را نیز تداوم این مسیر معرفی کردند و گفتند: سعی ما در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب نیز این است که بتوانیم افرادی را که کارآمد، انقلابی و شایسته هستند به مردم معرفی کنیم تا جامعه اسلامی روزبروز پیشرفت کند.

دکتر حدادعادل در ادامه با اشاره به برگزاری جشن مردمی ۱۰ کیلومتری غدیر که قرار است روز جمعه ۱۶ تیرماه در تهران و برخی استان‌ها برگزار شود، از عموم مردم و نیروهای متدین خواست در این مراسم که نمایش قدرت و اقتدار اسلام انقلابی است شرکت کنند.

تقدیر و تشکر دکتر حداد عادل از مسئولین برگزاری جشن غدیر در تهران

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در این رابطه گفت: بنده نیز به نمایندگی از شورای ائتلاف روز دوشنبه ۱۲ تیرماه برای تقدیر از زحمات انجام گرفته و خداقوت به جوانانی که در برگزاری این جشن ملی نقش دارند، در ستاد مراسم حضور یافتم و از نزدیک با حدود چهل نفر از نیروهای انقلابی و متعهد و جوانی که مسئولیت بخش‌های مختلف این رویداد را دارند، گفتگو کردم.

ایشان در پایان این بخش از سخنانشان با اشاره به تقدیر رهبر معظم انقلاب از ابتکار برگزاری جشن مردمی غدیر گفت امیدوارم امسال نیز همچون سال گذشته خانواده‌ها در این جشن همگانی و پر سرور شرکت کرده و از فیوضات معنوی این روز بهره‌مند شوند.

تجلیل دکتر حداد عادل از مواضع اخیر مهندس باهنر

در ادامه نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، دکتر حداد عادل با اشاره به مواضع اخیر مهندس باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و انتقادات صریحی که ایشان به عملکرد و موضع‌گیری‌های جریان اصلاحات داشتند گفت: از آقای مهندس باهنر که در این ایام با نقطه‌زنی دقیق نقشه جریان اصلاحات برای تحریم انتخابات را ناکام گذاشتند و با موضع‌گیری شفاف سناریوهای برخی رفوزه‌شدگان سیاسی علیه نظام و انقلاب را برملا کردند، تشکر می‌کنم.

رئیس شورای ائتلاف در ادامه به هجمه‌هایی که از سوی برخی چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب علیه مهندس باهنر انجام شده نیز اشاره کردند و گفتند: این هجمه‌ها نشان دهنده این است که تحلیل برادر خوب ما آقای باهنر توانست شرط گذاری‌های موثرین در فتنه نظیر آقایان حجاریان و ... برای نظام و جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد و جریان اصلاحات نیز متوجه شد که با زیاده‌خواهی نمی‌تواند امتیازگیری کند.

نشست ملی شورای ائتلاف برگزار می‌شود

در بخش دیگری از نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، رضا داوری دبیر شورا گزارشی از برنامه‌ریزی برای برگزاری نشست ملی روسا و دبیران شورای ائتلاف در کشور، هفته آینده -چهارشنبه و پنج شنبه ۲۱ و ۲۲ تیرماه- را ارائه کرد. براساس این خبر در نشست دو روزه تشکیلاتی شورای ائتلاف که ارکان اصلی تشکیلات در استان‌ها حضور دارند، نشست‌هایی با محوریت تحلیل مسایل روز و شرایط سیاسی کشور برگزار و دیدارهایی نیز با مسئولین ارشد کشور برنامه‌ریزی شده است.

از جمله برنامه‌های اصلی این نشست نیز می‌توان به حضور و سخنرانی دکتر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در جمع ارکان شورای ائتلاف اشاره کرد. همچنین دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیز در این نشست سخنرانی خواهند کرد. پس از آن افراد حاضر در نشست برای آشنایی با مدل برگزاری سلسله همایش‌های آموزشی و تربیتی "ایمان و امید" که اولین دوره آن در استان سمنان برگزار می شود، به این استان سفر خواهند کرد.

در نشست اخیر شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همچنین گزارشی در خصوص وضعیت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و اقدامات صورت گرفته توسط کمیته انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ارائه شد.

کد خبر 1198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha