تقدیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از حضور باشکوه مردم در جشن غدیر

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از دست اندرکاران برپایی این جشن با نشاط و ملی تشکر به عمل می آورد و برای آحاد ایرانیان عزیز روزهای درخشان تر و برای کشورمان سربلندی و سرافرازی روزافزون آرزو می کند.

سرویس اخبار شانا - در پی حضور پرشور و میلیونی مردم تهران در جشن غدیر و تجمعات ده‌ها میلیونی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در سراسر کشور به مناسبت سالروز عید سعید غدیر، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از این حضور پر معنا تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

حماسه حضور ده ها میلیونی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در مراسم باشکوه عید الله الاکبر نشان داد غدیر نه یک برکه بلکه حقیقتی جاری به وسعت دریایی از انسان های خداجو و پاک نهاد است.

جشن باشکوه غدیر که پیروان مکتب مولای متقیان علی (ع) در سراسر کشور و به ویژه تهران جلوه هایی از فطرت الهی و دلدادگی میلیون ها عاشق ولایت را به رخ عالمیان کشیدند، گواه دیگری بر امتزاج فرهنگ علوی با تمدن ایران اسلامی است که تاثیرات الهام بخش آن روز به روز وسعت و عمق بیشتری پیدا می کند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن تقدیر از حضور پرشور و با صلابت مردم عزیزمان که میزبان اصلی این مراسم تاریخی بودند، از دیگر دست اندرکاران برپایی این جشن با نشاط و ملی تشکر به عمل می آورد و برای آحاد ایرانیان عزیز روزهای درخشان تر و برای کشورمان سربلندی و سرافرازی روزافزون آرزو می کند.

کد خبر 1211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha