دعوت جامعه روحانیت مبارز برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس

جامعه روحانیت مبارز از همه افراد اندیشمند، متخصص و باتجربه از همه طبقات، اصناف، اقوام، اقشار، گرایش ها و سلایق سیاسی به خصوص بانوان و جوانان در سراسر کشور برای ثبتنام در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش شانا - جامعه روحانیت مبارز در اطلاعیه ای از همه افراد اندیشمند، متخصص و باتجربه از همه طبقات، اصناف، اقوام، اقشار،گرایش ها و سلایق سیاسی دعوت کرد تا با ثبت نام برای انتخابات مجلس دوازدهم راه را برای مشارکت گسترده مردم و ایجاد امید و اعتماد عمومی هموار کنند. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 انتخابات و نقش مردم حبل المتین الهی در تاریخ جمهوری اسلامی است.

بدون تردید اراده و خواست مؤمنانه ملت برای تحقق آرمانهای ملی، دینی و انقلابی تنها مسیر پیشرفت، شکوفایی و سعادت است.

امروز کشور ما بیش از هر زمان به همبستگی و اقتدار همه جانبه نیازمند است و چنانچه رهبری معظم تبیین فرمودند مشارکت بالا در انتخابات راهکار اصلی است و مشارکت بالا نیز بدون بستری امن و فضایی سالم و رقابتی جدی امکان پذیر نیست.

جامعه روحانیت مبارز از همه افراد اندیشمند، متخصص و باتجربه از همه طبقات، اصناف، اقوام، اقشار، گرایش ها و سلایق سیاسی به خصوص بانوان و جوانان در سراسر کشور که متعهد به اسلام، مردم، قانون اساسی، رهبری، منافع ملی و خواهان پیشرفت و سربلندی ایران عزیز و رفع مشکلات می باشند انتظار دارد تا با عزمی استوار و نیتی خالص در این راه پیشقدم شوند و با ثبت نام برای انتخابات مجلس دوازدهم راه را برای مشارکت گسترده مردم بزرگوار و ایجاد امید و اعتماد عمومی هموار نمایند.

مطمئنیم هدایت و حمایت خداوندی شامل حال خادمان صادق ملت خواهد بود . إنّه خیر ناصرٍ و معین

با امید پیروزی، عزت و موفقیت بیشتر ملت شریف ایران

کد خبر 1371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha