نایب‌رئیس شورای ائتلاف: در ۲ بخش رقابت و مشارکت انتخابات باید تلاش کنیم

سروری بر شناسایی نیروهای موجود انقلابی در مجلس تاکید و خاطرنشان کرد: در همین راستا ارزیابی دقیقی از همه نمایندگان مجلس را شروع کرده‌ایم.

سرویس استان‌های شانا - پرویز سروری عصر امروز در جلسه با اعضای شورای ائتلاف لرستان اظهار کرد: اینکه استراتژی انقلاب اسلامی استراتژی برتر است، برای این بوده که هرگز به قدرت‌های پوشالی تکیه نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اینکه در اغتشاشات جنگ ترکیبی رخ داد و همه ظرفیت‌های دنیا علیه ایران به کار گرفته شد، اما دشمن در نهایت نتوانست در مقابل استراتژی مقاومت ملت ایران پیروز شود.

نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با بیان اینکه هزینه‌های مقاومت بسیار کمتر از سازش است، افزود: این را باید در جامعه برای مردم تبیین کرد.

سروری بیان داشت: از طرفی هرگاه در میان جریان‌های مردمی اختلافی پیش آمد، دشمن در آن نقطه شروع به بهره‌برداری کرده و اتفاقات ناگواری را رقم زده است.

وی، حادثه ۲۸ مرداد را تابلوی پیش‌رو برای عبرت گرفتن دانست و افزود: درس بزرگ ۲۸ مرداد برای ملت ایران این است که مقاومت جواب می‌دهد اما سازش با دشمن هرگز.

نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه اعضای این شورا باید دغدغه‌های مقام معظم رهبری باشد، گفت: هر جا بین این دغدغه‌ها فاصله افتاد، جریان انقلابی دچار زوال می‌شود.

سروری با اشاره به برخی فرمایشات رهبری مبنی بر اینکه جهان در حال انتقال قدرت بوده و نظم نوین جهانی جدیدی در حال حاکم شدن است، افزود: این جملات رهبر انقلاب حاکی از آن است که در شکل‌گیری این قدرت باید نقش موثری داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما باید آسیب‌پذیری خود را در مواجه با این خطرات انتقال قدرت به حداقل برسانیم و بهره‌برداری خود را از این مناقشات به حداکثر برسانیم.

نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با بیان اینکه در روند سلامت و امنیت انتخابات نقش موثری نداریم، گفت: اما در ۲ بخش رقابت و مشارکت حتما باید تلاش کنیم.

سروری بر شناسایی نیروهای موجود انقلابی در مجلس تاکید و خاطرنشان کرد: در همین راستا ارزیابی دقیقی از همه نمایندگان مجلس را شروع کرده‌ایم.

وی بیان داشت: نطق‌ها، مواضع، روابط سیاسی و برخوردهای تاثیرگذار مثبت و منفی، نوع حضور در بین مردم، تبعیت از مقام معظم رهبری، عملکرد منطقه‌ای و ... از جمله فاکتورهایی است که در ارزیابی کارنامه نمایندگان ملاحظه می‌شود.

کد خبر 1446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha