محمدی: نفوذی‌ها در خانواده انقلاب سر از لاک بیرون آوردند

مهدی محمدی نوشت: باید برخی ماجراجویان و متوهمان ماهیت واقعی خود را نشان می دادند که دادند. و باید شبکه حامیان از نهانخانه بیرون می آمد که آمد.

به گزارش شانا، مهدی محمدی مشاور رییس مجلس در امور راهبردی و عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در حساب توییتری خود نوشت:

مفید خواهد بود اگر قضایای اخیر را به اختصار و به زبان اشارت جمع بندی کنیم. تداوم منازعه به شکل فعلی دیگر ضرورتی ندارد. اتفاقاتی باید می افتاد که افتاده و چیزهایی باید روشن می شد که شده است. جلوی چشم دشمنی که در تدارک آشوب است، همین قدر کافی است. کار انجام شده.

باید برخی ماجراجویان و متوهمان ماهیت واقعی خود را نشان می دادند که دادند. و باید شبکه حامیان از نهانخانه بیرون می آمد که آمد. شک ها باید به یقین بدل می شد. این نیازی ضروری بود که احتمالا به شیوه ای دیگر قابل حصول نبود.برخی برنامه های خطرناک فقط وقتی منتفی می شوند که فاش شوند.

تصمیم گیران اصلی نیاز به دیدن صحنه ای واقع بینانه داشتند که باید پیش چشم آنها روشن می شد. باید صحنه ای ایجاد می شد تا نفوذی ها در خانواده انقلاب سر از لاک بیرون بیاورند و خود را نشان بدهند. حالا در نقطه بهینه ای قرار داریم که رسیدن به آن با سرعت عادی شاید سال ها زمان می برد.

اکنون دانشی بسیار گرانبها درباره روابط، شبکه ها و پروژه ها ظرف کمتر از ده روز فراهم آمده. گاهی برای ایجاد یک نظم جدید، برای برملا شدن روابطی که پنهان نگه داشته شده، برای جلوافتادن پروژه هایی که برای آینده ذخیره شده و برای شناخت بازیگرانی که هویت واقعی خود را پنهان می کنند باید نظم مستقر را برای چند روز به چالش کشید. برای بازیگران کم هوش واقعا چند روز کافی است. بعد دیگر نیازی به تلف کردن انرژی نیست. حالا آنچه باید فهمیده می شد فهمیده شده و در عالی ترین سطوح و پنهان ترین لایه ها، برخی طرح ریزی ها لو رفته است.

هزینه ای هم پرداخت شده که در مقابل نتیجه ای که حاصل شده هیچ اهمیتی ندارد. به مرحله بعد خوش آمدید!

کد خبر 1467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha