کد خبر 159
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
بوربور: «سلیمانی‌ها» در سپاه زیاد هستند

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه «سلیمانی ها» در سپاه زیاد هستند، گفت: مردم با سلیقه ها و ظواهر مختلف در تشییع پیکر مطهر ایشان شرکت کردند و حماسه آفریدند.

کمیته رسانه شانا - حبیب الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی علت محبوبیت «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» را «مردمی بودن» ایشان دانست و گفت: «سلیمانی ها» در سپاه زیاد هستند، باید به صحنه بیایند و با همان شجاعت حاج قاسم، خط دفاعی نظام در محور مقاومت را تقویت کنند.

وی با بیان اینکه مردم با سلیقه ها و ظواهر مختلف در تشییع پیکر مطهر ایشان شرکت کردند و حماسه آفریدند، ابراز داشت: هرکس ایمان و حریت داشته باشد و ایرانی باشد، برای «حاج قاسم» احترام قائل است و شاید صدها سال بعد، به معنای واقعی کلمه، قدر و اندازه ایشان شناخته شود.

بوربور خاطرنشان کرد: حاج قاسم حتی از افرادی که خیلی محرم ذهن ایشان نبودند هم استفاده می‌کرد.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره به علاقه میان رهبر معظم انقلاب و سردار شهید سلیمانی، بیان داشت: وقتی حضرت آقا و حاج قاسم همدیگر را می‌ دیدند، یک حالت بشاش و باطراوتی داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، فتنه ۸۸ را حرکتی احتمالا با چراغ سبز خارجی و کارگزاری نفاق داخلی دانست و گفت: «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» شعاری از روی شعور از سوی مردم بود و ملت ایران اسلامی احساس کردند این مفاهیم گرانسنگ توسط فتنه گران مورد هدف قرار گرفته است.

بوربور با بیان اینکه ارزش ۹ دی به خودجوش بودن آن است، تصریح کرد: در چنین شرایطی مردم، با بصیرت خود به صورت خودجوش پای کار آمدند، تا ساعت ها پس از پایان مراسم در میدان بودند و در حالی که تبلیغات خاصی انجام نشده بود، جمهوریت نظام را بار دیگر ثابت کردند و به توطئه دشمن «نه» گفتند.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی جنگ ترکیبی اخیر را دارای ریشه ۴۳ ساله دانست و خاطرنشان کرد: دشمن با درک عدم موفقیت خود در نقشه براندازی با توطئه های مختلف در طول سال های پس از انقلاب، از چهار سال قبل، اتاق فکر خود را در رژیم صهیونیستی متمرکز کرد و به بهانه فوت آن خانم و نارضایتی از گرانی‌ها، اول مهرماه را به عنوان زمان این جنگ ترکیبی تعیین کرد و منافقین، کومله، دموکرات و وهابیت را به معرکه آورد.

وی ناکام گذاشتن دشمن توسط مردم در جنگ ترکیبی را تداوم و ارتقاء همان بصیرت و آگاهی مردم در خلق حماسه ۹ دی دانست و گفت: برخی از محدودیت رسانه های تروریستی دشمن در داخل کشور انتقاد دارند در حالیکه اغتشاشگران می گویند همین رسانه ها ما را به صحنه کشاند و تحریک به آشوب کرد.

بوربور ضمن انتقاد شدید از گرانی های اخیر، ترافیک و آلودگی هوا، وزرا را به دقت و مراقبت در موضع گیری ها و تدبیر راهگشا توصیه و بر ضرورت برخورد با عوامل بی تدبیری تأکید کرد.

کد خبر 159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha