سروری: اصلاح‌طلبان به‌دنبال مرده‌ی برجام هستند

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اصلاح‌طلبان به‌دنبال مرده‌ی برجام هستند تا زنده‌اش کنند چون در طول فعالیت هشت‌ساله دولت روحانی، عملکرد نداشتند؛ آن‌ها همواره در وضعیت فرار به جلو هستند.

به گزارش شانا - «پرویز سروری» نایب‌رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا، با انتقاد از بیانیه اخیر حزب «اعتدال و توسعه» اظهار کرد: این حزب در شرایطی که نگاه جهان معطوف به مساله فلسطین است، با لفاظی از تعامل موثر و سازنده با نظام بین‌الملل سخن می‌گوید که در نوع خود، فرار به جلو است. وی افزود: این جریان در اغتشاشات سال گذشته، در تحریک مردم نقش اساسی داشت و چون خود را از قبل بازنده می‌دانست، تنها راه خروج از این وضعیت را در شورش اجتماعی و بر هم زدن انسجام جامعه می‌دید که البته ناکام ماند.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصلاح‌طلبان در مقابل فاجعه بزرگ رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه ملت فلسطین، بجای حمایت از ملت مظلوم فلسطین، مواضع غیر شفاف می‌گیرند که در نوع خود جای تعجب دارد.

سروری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان با مواضع نامفهوم خود مواضع آمریکا را تقویت می‌کنند تاکید کرد: نظام بین‌الملل، به‌سمت چند وجهی و چند قطبی‌شدن پیش می‌رود اما تعاملی که اصلاح‌طلبان از آن سخن می‌گویند، معطوف به نظام تک‌قطبی و در راستای تقویت رژیم صهیونیستی است.

وی با انتقاد از عملکرد هشت‌ساله اصلاح‌طلبان در دولت روحانی، گفت: نتیجه‌ی شعار اصلاح‌طلبان در هشت‌سال دولت‌های یازدهم و دوازدهم، هدر رفت ظرفیت‌های مالی، بلوکه‌شدن دارایی‌های کشور در خارج و تضعیف جایگاه در منطقه بود. اصلاح‌طلبان کشور را به سمت فروپاشی گسترده هدایت کردند.

سروری با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم، اظهار کرد: خوشبختانه دولت سیزدهم در دو سال اخیر با پیگیری عزتمندانه مطالبات حقه ایران در مذاکرات، هم‌افزایی خوب در منطقه و گام‌برداشتن در جهت تغییر نظام تک‌قطبی و آزادکردن بخشی از پول‌های بلوکه شده، عملا به آمریکایی‌ها پیام داد که تحریم‌ها اثر ندارند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: ایران با عضویت در بریکس و شانگهای، ادامه تحریم‌ها را بیهوده کرده است.

سروری گفت: اصلاح‌طلبان به‌دنبال مرده‌ی برجام هستند تا زنده‌اش کنند چون در طول فعالیت هشت‌ساله خود در دولت روحانی، عملکرد نداشتند؛ آن‌ها همواره در وضعیت فرار به جلو هستند.

کد خبر 1711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha