بوربور: شرایط منطقه نویدبخش نابودی رژیم صهیونیستی است

بوربور گفت: حمایت حاکمان غربی از جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی در غزه، یکبار دیگر ثابت کرد حقوق بشر غربی مفهومی تهی و کاسبکارانه است.

به گزارش شانا به نقل از سایت جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی- نهصد و چهل و دومین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز دوشنبه هشتم آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شد.

این نشست با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد سپس در ابتدای جلسه آقای مهندس حبیب الله بوربور، دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی بیان کردند شرایط بین المللی و منطقه ای نوید تحقق وعده ی صادق الهی و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی را می دهد. امروز برای جهانیان شرارت و جهالت رژیم صهیونیستی ثابت شده است بطوریکه حتی در قلب آمریکا که با سیاست و پول صهیونیزم اداره می شود مردم به این حقیقت پی برده اند و مطمئنا افکار عمومی، همدستان این رژیم را در جنایت او شریک می دانند لذا حاکمان و سیاستمداران غربی تا بیش از این حیثیت خود را در نزد افکار عمومی از بین نبرده اند باید مرزبندی خود را با این جنایت مشخص کنند در غیر اینصورت امروز سطح آگاهی ملت ها آنقدر بالا رفته که رفتارهای دوگانه غربی ها را متوجه شوند و حقوق بشر غربی را مفهومی تهی و کاسب کارانه تلقی کنند.

ایشان در ادامه افزودند مردم غزه نیاز شدید به امکانات و کمک های مالی دارند لذا هر کسی می تواند با هر مبلغی کمک خود را به شماره حساب اعلامی نهادهای رسمی وازیر نماید.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در ادامه در خصوص شرایط داخلی کشور بیان کردند به لطف خدا و تدابیر مقام معظم رهبری کشور در امنیت آرامش خوبی است ولی مشکلات معیشتی و اقتصادی همچنان گریبانگیر مردم است که همت مضاعف مسولین اجرایی برای برطرف شدن آن را می طلبد.

ایشان در خصوص آسیب های اجتماعی بیان کردند در کشور بیش از چند ده نهاد و سازمان حاکمیتی سالانه برای ساماندهی آسیب های اجتماعی بودجه می گیرند اما تاکنون نتیجه ای نداشته است و روز به روز ما شاهد افزایش این آسیب ها بوده ایم.

پیشنهاد مشخص جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در این موضوع، پرداختن به آسیب های اجتماعی بصورت تخصصی است یعنی اینکه هر آسیب را به سازمان مربوطه واگذار و در پایان نیز متناسب با بودجه و امکانات، عملکرد آن سازمان ارزیابی شود تا در نهایت شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در کشور باشیم.

کد خبر 1743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • اصغر نوری IR ۲۱:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
    0 0
    سلام همیشه بفرمائید انشاالله.